Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van lány, aki izgalmasnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van lány, aki izgalmasnak tartaná, ha egy átlagos hetero srácból biszex vagy crossdresser srácot tudna csinálni?

Figyelt kérdés

2017. dec. 31. 17:56
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
76%

Az első barátnőm, még gimi alatt, mániája volt h kisminkeljen, körömlakk meg ilyesmi. Egyszer felvettem magassarkút meg női ruhát a kedvéért, de ennyi volt, sajnos akkor még nem mertem mutatni h ez a téma engem is izgat. De ő pl. kifejezetten erőltette a dolgot szóval nem minden lányt hagy hidegen a téma.


A biszex téma már neccesebb. Régi vágyam volt a forced bi, de dominához sokáig nem akartam elmenni (nem is tudom miért). Prostihoz jártam néha, és egyszer megkérdeztem h milyen érzés amikor keményen sz .patják. Akkor mondta h kipróbálhatom ha van kedvem :D Persze egyből felizgultam, úgy előkerült egy felcsatolható, és egy kicsit sz . patott...

Aztán végülis tavaly jutottam el életemben először dominához amivel tény h kár volt ennyit várni, mert bizony ebben a témában ők a legjobbak. Nemcsak beöltöztet, de megtanít nőként viselkedni, sz . pni, és lehetőségem volt már hús-vér forced bi sessiont is átélni.

De hidd el amíg lightos crossdress addig még OK, de a forced bi már keményebb és minden ilyen után baromi hülyén érzem magam, szégyellem magam és tök rossz érzés. Azt kívánom bárcsak ne lennék ilyen.

Jobb h nem egy barátnő előtt csinálom mert nem tudnék a szemébe nézni.

2018. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
88%
#21, a kérdező "átlagos hetero srácról" beszél. Te nem vagy az.
2018. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Végülis létezik ilyen lány?😃
2018. jan. 26. 17:28
 24/40 anonim ***** válasza:
97%

Végülis még mindig nem lehet hetero srácból biszexet csinálni.

Hetero= csak és kizárólag az ellenkező nemhez vonzódik minden formában és nem akar biszex lenni, hetero akar lenni.

Nem tudom világosabban elmagyarázni.

2018. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
80%
Hiába kérdezed meg minden nap akkor sem. Minket a férfiak vonzzanak. Amúgy meg olvasd el a #24 választ.
2018. jan. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
18%

azért ez nem ilyen egyszerű. heteró srácnak is lehet fiúval ez-az. pl. amikor bnégyesezünk, megesik h a sráccal is egymásnak verjük, esetleg orál, más nyilván nem, de szal ez belefér heteró srácoknál is.

ne add fel, találsz ilyet! csak ne a kis szüzikékre hallgass, vannak vagányabb srácok is!

2018. febr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
83%

"de szal ez belefér heteró srácoknál is"

Azok akkor heterók, amikor a pápa kislány.

2018. febr. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
#26 Te miről beszélsz? Hogy férne már bele a heteroba? Aki hetero az sose menne bele, taszítaná. Ezen mit nem lehet megérteni? Aki képes más farkát verni, meg a szájába venni az biszexuális. Akkor én mi vagyok hogy ennek a gondolat is kiráz? Überhetero? Attól hogy jobban vonzódsz a lányokhoz még ugyanúgy biszex vagy.
2018. febr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint ezt a crossdresser dolgot még ijesztőnek is találom.

De hajrá, lehet van olyan csaj, akinek ez tetszik!

18L

2018. febr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
78%
A japán kultúrához vonzódó animések körében szerintem találnál neked való partnereket. Menj el egy Mondoconra, és öltözz be cosplaybe. Nem viccelek, és nem gúnyolódom, jóképű srácok mászkálnak nyilvánosan női ruhákban, és a csajok imádják őket.
2018. febr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!