Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti együtt tudnátok lenni/járná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt tudnátok lenni/járnátok egy biszexuális lánnyal? 19/L

Figyelt kérdés
Mind a két nem válaszaira kiváncsi vagyok.

2018. jan. 5. 16:12
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Nem tartjátok undorítónak, hogy kb. az összes válaszban az volt a lényeg, hogy mennyire izgató ha két lány csinálja és nyugodtan le is feküdhetne az a lány valaki mással, amikor egy kapcsolatban vagytok?
2018. jan. 5. 17:12
 12/42 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező, szerintem akkor beszélj, ha tökéletes leszel. Mert sokak szerint maga a biszexualitás is undorító.

De engem nem izgat az sem, hogy biszex vagy, nem is zavar, nem is érdekel, és az sem, két lány mit tudna csinálni egymással szexuálisan. Csak ez a "bagoly mondja verébnek" kicsit azért sok.

2018. jan. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
92%

Simán szerintem még izgató is

23/F

2018. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
76%

Volt olyan bi lány ismerősöm, aki nem feküdt le lánnyal és fiúval sem, ha volt pasija. És olyat is ismerek, aki a párja (ráadásul férje) tudtával szexel más nőkkel.


Én nem érzem olyan durva dolognak, ha egy nővel lenne együtt a párom, és ennek semmi köze ahhoz, hogy tetszik-e a nő-nő kapcsolat. Inkább azt mondanám, hogy ha tudok róla, mert ő beavat a dolgaiba, akkor nővel el tudnám nézni neki. De csak ha vagyunk olyan viszonyban, hogy ezeket őszintén elmondja nekem, nem sumákol, nem próbál félrevezetni. Egy pasival semmiképpen nem fogadnám el. Talán azért van ez, mert egy másik nőt nem éreznék riválisnak ebben a kapcsolatban. Ugyanakkor el kell mondjam, hogy nagyon-nagyon tiszteltem azt a lányt, akiről már írtam, és azt mondta, hogy ha pasija van, akkor nem akar lánnyal lenni.


Hozzáteszem, hogy nem azért lennék elnézőbb egy női "betolakodóval" szemben, mert izgat, hogy miket csinálnának együtt, vagy titkon azt remélném, hogy beszállhatok. (Mellesleg akkor én csalnám meg a páromat, úgyhogy már csak azért sem.) Hanem azért, amit leírtam: mert kevésbé gondolok riválisnak a szerelem terén egy nőt, kevésbé érzem úgy, hogy közénk állna, és elválasztana minket, mint egy férfi esetén, még ha csak szex is állítólag az a dolog. Aztán lehet, hogy tévedek, és egy harmadik nő pont olyan veszélyes, vagy rosszabb, mint egy harmadik, aki férfi...


F/39

2018. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
78%
Igen 37/F
2018. jan. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
78%

Fontos lenne számomra az összhang és ha szexben sem hanyagolna el a másikért akkor igen !

Bár ez törékeny dolog mert nem hiszem hogy sokáig pártatlan tudna maradni!

2018. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
92%

Én biszex vagyok, és nem érzem undorítónak magam egy olyan dolog miatt amiről nem tehetek. Azt érzem undorítónak ha valaki elítél a szexualitásom miatt. De itt a gyakorin kívül nem is történt még ilyen, senkit nem zavart eddig akikkel együtt voltam.

Jelenleg is kapcsolatban vagyok egy férfival aki megengedné hogy lánnyal megcsaljam, de eddig se tettem és nem is fogom. Lánnyal is jártam már, őt se csaltam meg soha pedig 2 évig együtt voltunk.

2018. jan. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
Kölcsönös szimpátia esetén járnék vele. Nem zavarna a biszexualitása. F.
2018. jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
68%

#11:

A kérdés "lenni/járni" volt, nem pedig gyermekeim anyja...

Ez simán csak szexkultúra.

Mi elfogadunk, hogy 19 évesen még csak így gondolkozol, probálj meg elvonatkoztatni.

2018. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

Mert ha kapcsolatban vagy valakivel akkor teljesen normális ez a gondolkodásmód?


De igazad van, arra is kiváncsi vagyok, hogy hosszútávon hogyan gondolkodtok erről.

2018. jan. 5. 22:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!