Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha még szexuálisan nem voltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még szexuálisan nem voltam együtt lánnyal csak kívántam, beleszerettem a személyiségébe, akkor is biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés
Vagy ez el fog múlni ha kerülöm azt az egy lányt, és élhetem tovább az életem ahogy eddig?
2017. aug. 22. 18:29
 1/7 sm's girl válasza:
Igen. Szerintem az hogy lelkileg, szellemileg vonzódsz a lányhot sokkal erősebb mintha lefeküdnél vele. Véleményem szerint a testi kapcsolat főleg ha első alkalom néhány esetben felfogható a puszta kíváncsiság eredményeként is. De a lelki vonzódás az már nem csak arról szól, hogy kíváncsi vagy milyen a saját nemeddel szexuálisane együtt lenni.
2017. aug. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen lehet. Akkor derül ki ha kipróbálod.
2017. aug. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Szia! Milyen tipusu lanyrol van szo? Fiusabb , noiesebb? Leirod reszletesen, hogy mi fogott meg benne hatha tudok segiteni.
2017. aug. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó miért nem baromira mindegy?? Még részletes leírás, az agyam elszáll, ezt a sületlenséget.

Kérdező: aki nőként nőbe szeret bele, az minimum biszexuális. Elárulom, ugyanaz beleszeretni egy nőbe, mintha pasiba szeretnél bele, pont ugyanaz az érzés. Midnegy, milyen EMBERBE szeretsz bele, ha kerülöd, kizárod az éeltedből, lassan alábbhagy majd az érzés.

2017. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Igen, szerintem is biszex vagy. Ez a szép ebben az egészben, hogy abba a személybe szeretsz bele a nemétől függetlenül, nem a külsejébe, nem a neme érdekel, hanem az az ember. Ez komolyabb, mint az, hogy csak szexuálisan vonz ez a lány. Magadnak ártasz azzal, ha kizárod az életedből. Csak azért, mert nem fiú. Próbáld meg kideríteni, hátha neki se semlegesek a lányok :)
2017. aug. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én is hasonló helyzetben vagyok, csak tudom, hogy mennyire reménytelen az egész és ez megőrít. Valakivel lehetne erről beszélni privátban?
2017. aug. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem voltam még együtt egy lánnyal sem, de határozottan biszex vagyok, mert testileg és szellemileg is nagyon vonzódom a nőkhöz is. Szóval igen, biszex vagy, ha úgy érzed. Nem ugyanúgy vonzódunk a különböző nemekhez, ez nem 50-50%. Lehet, hogy jobban vonzódsz a férfiakhoz, de képes vagy beleszeretni és vonzódni nőkhöz is.Ha csak romantikus a vonzódás, vagyis a testi vonzalmat nem érzed akkor biromantikus, ha viszont eltudod képzelni a szexualitást is, akkor biszex vagy. (Leegyszerűsítve.) :) 21/L
2017. szept. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!