Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Izgatna valakit ha egy kivülál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgatna valakit ha egy kivülálló ember nézné ahogy épp intim dolgait rendezi?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert én kifejezetten szeretek meztelenkedni, es azon aggodok mindig, hogy valaki meglat. Mondjuk ha egy ismerősömről lenne szó az nem zavar.
2018. jan. 7. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az, hogy “épp intim dolgait rendezi”?

Fésülgetem a p.naszőröm?

2018. jan. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

uszoda és kondi öltözőben elég sok ilyen van

18/f

2018. jan. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gittelés közben mondjuk...

Fiú vagy lány a kérdező...

2018. jan. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aki szeret meztelenkedni az nem csak fűrdéskór vetközik le. Igen épp glettelés közben is.
2018. jan. 7. 15:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

sztem nincs benne semmi extra ...


nekünk olyan volt a garázstető (a házon volt még pluszba rajta), hogy ha felmentem rá este a sötétben akkor pont a szemben lévő családi házba láttam be, és először még kicsit fura volt h srác tök nyugodtan kiverte magának, mi meg végig is néztük persze, de aztán 10-edzerre már ez se volt nagy durranás :) az idióta azt hitte, ha kint sötét van és függöny is el van húzva, akkor tuti nem lát be senki... istenem :DDD


lényeg h sztem dehogy gond, max ha jól nézel ki, akkor nagyobb élmény lesz annak, aki meglát.

de hol szeretsz meztelenkedni amúgy?

2018. jan. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én benne lennék :)
2018. febr. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lakótelepen, nyitott ablaknál estünk egymásnak a párommal a kora délutáni órákban. Észrevettem, hogy a szemközzi házból figyel egy férfi. Igyekeztem olyan poziciókba csinálni a dolgokat, hogy akkor már minél többet lásson.
2018. febr. 2. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!