Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális nőkhöz szól a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális nőkhöz szól a kérdésem, akik mindkét nemmel voltak már párkapcsolatban (nem (! ) alkalmi, szexuális)?

Figyelt kérdés

Legalább fél évig tartó párkapcsolatra gondolok. Az idő alatt, míg nővel voltatok hosszan tartó párkapcsolatban, nem hiányzott a pénisz? Nem voltatok kielégületlenek emiatt? Játékszereket használtatok? Miben volt más, mint a férfiakkal való párkapcsolataid?

Fordított esetben pedig szenvedsz a női test hiánya miatt?

Jómagam mindig csak férfiakkal voltam párkapcsolatban, jelenleg is ez a helyzet. Nővel a tapitól tovább nem igazán jutottam még sajnos. Igyekszem elnyomni magamban, de néhe ellenállhatatlan vágyat érzek, hogy nővel legyek. Úgy érzem, érzelmileg sokkal jobban tudnék kötődni egy nőhöz, mint egy férfihoz. Azt nem tudom, hiányozna-e a férfival való szex, még nem tapasztaltam meg, milyen csak nővel lenni. Szerintem nekem hiányozna, de ez közel sem biztos, lehet csak azért gondolom így, mert nincs tapasztalatom...

20/L Bi


2018. jan. 10. 11:56
 1/1 anonim ***** válasza:
93%

2 éve vagyok együtt egy lánnyal hát minden vagyok csak kielégületlen nem. :D Játékszereket sem használunk, nem

tudom megmagyarázni de bőven elég egy másik lány teste.

Nem tudom hogy fordított esetben hiányozna-e egy lány, mert ő az első barátnőm, előtte egy fiúval voltam egy évig, kíváncsi voltam milyen lehet egy lánnyal, de szerettem és nem akartam nagyon mást.

2018. jan. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!