Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kinek mi volt idáig a legvadab...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi volt idáig a legvadabb kalandja vagy ábrándja a szex terén? (Részleteket is)

Figyelt kérdés

2018. jan. 19. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Ami megvolt: Hármas 2f+1n felállásban, ahol mindeki mindenkivel csinált mindent.

A bakancslista: Hármas 2n+1f felállásban, ahol szintén mindeki mindenkivel mindent csinálhat. És talán a legvadabb, két férfivel szexelni, amikor az egyik a seggemet b****a szét, a másikat meg lesz*pom közben, és egyszerre ürítik belém a tárat.

2018. jan. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
hogy beöltöztessenek szexy csajnak és kellemessem magam pasiknak, majd jól megdugjanak
2018. jan. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Na most majd mindenki eget rengető sze***ről fog írni. Közben a fele szűz fiú vagy 30 feletti papi. :D
2018. jan. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

3-aska!


Az a Papi jól kitágítaná, és lerendezné a kloátkádat! Pár év ne aggódj, hamar elszalad, és téged is papiznak :D

2018. jan. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

#3

Megtanulhatnád végre, hogy a szex nem csak a 30 év alattiak kiváltsága! A hátiputim tele van azokkal, akik élből elutasítják azokat, akik 30, vagy ne adj Isten 40 felett vannak.

2018. jan. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajna csak ábrándom volt... Ketten lányok, egy pasival szexelünk, és az egész jelenet úgy indul, hogy a lány és én pucéran napozunk hason fekve, majd jön a pasi, és elkezd mind a kettőnket masszírozni, simogatni odalent, ujjazni, stb, és mind a kettőnket jól megdugja, de amikor épp az egyiked dugja, a másikat nyalja, ujjazza, hogy az már alig várja, hogy végre őt is kényeztesse a farkával... Mindez egy tengerparti lakás teraszán... Ohh, szép kis ábránd, de sose fog megvalósulni. :D 21L
2018. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6%

Negyvenkettő vagyok de soha életemben nem dugtam és csajoztam annyit mint mostanában.

Hogy mi volt a legvadabb? Talán az hogy beöntött egy 33 éves csinos ápolónő majd jól medugott felcsatolóssal miközben a farkamat is kicsavarta rendesen. Oké oké, a negyvenes nők még ennél is rosszabbak velük vigyázzatok mert könnyen lehet hogy fityma nélkül végződik a kaland ha nagyot harap mert nem érzi a porcelánfogával.

2018. jan. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyszer a buszpályaudvaron vártam a buszt, ránéztem az egyikre( egy Volvo 7700as), és az jutott eszembe hogy felfeküdnék a tetejére és jól megkefélném.


Erre nem gondoltál mi? :D

2018. jan. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy fiú szolga aki vékony és fiatal és kedvemre dughatom szopathatom, pofozhatom akármi. Egy szolga.
2018. jan. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!