Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Buzulásnak számít ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buzulásnak számít ha egy idősebb férfi ki verte nekem es élveztem?

Figyelt kérdés
2018. febr. 15. 00:00
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
94%
Ne aggódj nem buzulás, megmondta Torrente is. "Kiverjük egymásnak? .... - Jó, de semmi buzulás!"
2018. febr. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
,😁😂 hat ez jó !
2018. febr. 15. 01:09
 13/31 anonim ***** válasza:
0%
Elvégeztetted valaki mással ezt a munkát, tulajdonképpen a csicskáddá tetted azt a férfit.
2018. febr. 15. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
95%
Akkor ha párod van nem csak buzulás volt, hanem megcsalás is, mondd el szépen a párodnak. Ha élvezted, ha nem, ha akármilyen állapotban önként hagytad egy férfinek hogy kiverje neked, akkor legalább biszex vagy. Nem gáz, és nincs vele baj, csak nem úgy kéne kiélned hogy a párod nem tudja.
2018. febr. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Ha a végén mondtad, hogy "no homo", akkor nem az.
2018. febr. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
szerintem igen. én nem voltam még soha annyira részeg, hogy pasinak engedtem volna, pedig nem egy meleg próbált már rám mászni részegen.
2018. febr. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Ezt lehet csürni csavarni, szépiteni, körbemagyarázni, de ez akkor is buzulásnak számit! Ha már a farkad egy másik férfi kezébe adod, akkor ez mégis mi lehet?
2018. febr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Elég részeg lehettél, ha engedted. A pasi, meg finoman fogalmazva is egy perverz alak, aki kihasználja a másik beszámíthatatlanságát.
2018. febr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
először és utoljára történt meg azóta is gusztustalanak tartom az egészet ... nem lehet de megtörtént tegnap elmonta a csajomnak ma holnap elköltözik pedig 4 éve voltunk együtt igaza van! meleg az nem vagyok az biztos! mivel szeretem a barátnőm nem tudom mi volt ez az egész de már nem is számít. visszacsinálni nem lehet egy 3 percnyi hulyesegre elment 4 évem .
2018. febr. 15. 12:36
 20/31 anonim ***** válasza:
87%
Barátnőd jó nagy p*csa, ha ő csinálta volna részegen valami barátnőjével, nyilván elvárná, hogy toleráld. Nem kár érte, ha 4 évet eldob egy ilyen piszlicsáré dolog miatt.
2018. febr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!