Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak rajtam kívül olyanok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak rajtam kívül olyanok, akik szerint csúnyák a nagy mellek?

Figyelt kérdés
Biszex lány vagyok. Az én melleim is picik, és a nagyok látványát se szeretem. Olyan természetellenesnek hatnak nekem.
2018. febr. 25. 14:33
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Engem nem zavar, hogy ekkorák. Soha nem fognak lógni, és nem is fáj a hátam.

Azzal pedig nem tudok mit kezdeni, hogy valakit kiábrándít, ez ellen nem lehet tenni :)

2018. febr. 25. 18:49
 12/21 anonim ***** válasza:
74%

#10

Engem is kiábrándít a pici farok.

Az agyatlan emberek meg még jobban. Ilyen ez.

2018. febr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
50%

A csúnya és a szép relatív fogalom, szóval én inkább azt mondom, hogy nekem sem tetszenek a nagy mellek :)

Sosem értettem, hogy a férfiak miért kapnak a szívükhöz (vagy máshoz :D) a nagy mellek láttán.

És nőként sem értem, hogy miért csináltatnak a nők nagy mellett. Azt a részét megértem, hogy praktikus egy szilikoncici, ha melltartó nélküli ruhát akar felvenni az ember lánya, de hogy mi a szép abban, hogy nagy.

Pont tenyérméret, szerintem úgy a jó :)

2018. febr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Clay Morrow ***** válasza:
49%

Szerintem pedig ezek csúnyák, na?

[link]


[link]


A nagy telt keblek mindig is vonzottak, nem zavar a lógás sem:


[link]


[link]


[link]


[link]


Persze, tudom hogy vannak nagy mellekből is borzalmasak, pont mint amilyeneket próbáltam linkelni kicsiben, de én ha választhatnék egy szép kis, közepes mell vagy szép nagy mellek közt, az utóbbival élnék :)


Nem tudom miért szeretik ennyire mocskolni a nagy melleket itt...

2018. febr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Clay Morrow ***** válasza:
50%
Amúgy lehet az első nagy mellű nő képe amit linkeltem PS..
2018. febr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
62%

"Engem nem zavar, hogy ekkorák. Soha nem fognak lógni, és nem is fáj a hátam.

Azzal pedig nem tudok mit kezdeni, hogy valakit kiábrándít, ez ellen nem lehet tenni :)"


Szerintem téged bántottak a kis melled miatt, és most így próbálsz visszavágni, ami elég primitív dolog.

Ez kb. olyan szintű dolog, mint amikor valakit bántanak a bőre színe miatt, vagy azért mert biszex. Hogyan lehetne természetellenes, amikor örököltem?

Nekem nagy melleim vannak és pont a hozzád hasonló, minősítgető

p-csák miatt voltam évekig komplexusos.

Holott én soha nem bántottam egy kisebb mellűt sem, sőt az egyik volt barátnőmnek A kosaras mérete volt, és nagyon jól összepasszoltunk.

Nem a kis melleddel van baj, hanem a tipikus szurkálódós női mentalitásoddal.

2018. febr. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
"Nem tudom miért szeretik ennyire mocskolni a nagy melleket itt..." Mert megragadtak azon a szinten, hogy érezze magát szarul a másik nő.
2018. febr. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
67%

Csak annyira mocskolják, ahogy a kicsiket.

Ha kis mellű a nő, akkor az ő melle nem jó, csak a nagy, ha nagy mellű, akkor a kis mellű a szép, nem vetted még észre?


Régebben még zavart, hogy kis mellekkel vagyok megáldva, de már pont teszek rá kinek nem tetszik, úgysem lehet mindenkinek megfelelni... miért is kéne?

2018. febr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom miért szeretik ennyire mocskolni a nagy melleket itt...


Azért amiért mások a kicsiket. Semmi másért.

Az, hogy a nagy mell a nőiesség szimbóluma...:D Ugyan már. Nem a mérettől függ ki mennyire nőies. Sőt!

Nekem pici van, a lényeg, hogy majd a babámat tudjam normálisan etetni. A többi nem érdekel. Ja, és mielőtt valaki felhozná: a tej mennyisége sem a mérettől függ. Milyen meglepő, nemde? :)

2018. febr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Clay Morrow ***** válasza:
67%
Nem tudom honnan veszitek ezt, de ahány melles kérdés van, mindenki a kicsi, tenyérbeillő mellet írja nyerőnek, a nagyot azt egyenesen leírják. Na mikor meg jönnek a szilikonos melles kérdésekkel, aztán azt hogy mocskolják.. Ajánlom még lapozgassatok.
2018. febr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!