Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek ha csak a szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha csak a szexet nézzük akkor fiúnak vagy lánynak jobb lenni? És miért gondoljátok?

Figyelt kérdés
2018. márc. 22. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Természetesen nőnek jobb lenni.

Nem kell attól félni túl korán elélvezünk :D és többször is megy egy aktus alatt. :)

És ha mozgunk is közben kevésbé munkás némelyik póz :D

2018. márc. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
De belelendültél! Fizetnek a kérdésekeért?
2018. márc. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Határozottan nőnek lenni jobb!! Ha nő vagy minden újjadra 10 pasi jut,ha kedved van hozzá.Ha pasi vagy mind a 10 újjadra talán 1 lány jut jobb esetben.Vagy feltűnően helyes pasinak kell légy,vagy vagy nagy dumásnak,vagy pénzesnek,és mind ez a 3on magyjából el is viszi anők jelentős százalékát,és átt is verik.Na nam mind,de a férfiak 1 jelentős része.Ha férfi vagy (NYŰG VAGY)
2018. márc. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
Ha szex akkor férfinak teljesíteni kell anő meg nő!! És ezzel levan rendezve,legalább is sokan úgy gondolják.Olvastam itt olyat is hogy a férfinak kötelező kielégítenie a nőt.Persze ez a cél,na de kötelező?
2018. márc. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekem más a véleményem,férfinak lenni jobb.Marha jó egy nőt kielégíteni,és az meg mennyország ha orálozik a lány.Mi nem eshetünk teherbe,és mi vagyunk a dominás fél.
2018. márc. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyezzünk meg egy döntetlenben... mindkettő nem számára adott a természet előnyöket és hátrányokat.
2018. márc. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

"Határozottan nőnek lenni jobb!! Ha nő vagy minden újjadra 10 pasi jut,ha kedved van hozzá.Ha pasi vagy mind a 10 újjadra talán 1 lány jut jobb esetben."


Igen de ez azért van mert a nőknek 10 pasiból egy jön be, a pasiknak meg 10 nőből 9. Azt hallottam hogy a nők a férfiak nagy részét átlagon alulinak tartja.


Szerintem döntetlen. Férfiként nem leszel terhes, nem jár fájdalommal, könnyebben elmentek míg a nők nagyrésze nem is tud elmenni, csak ha a csiklóját is izgatják és sokszor megjátsszák de a nők orgazmusa intenzívebb és képesek a többszöri orgazmusra.

2018. márc. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hiába a tesztoszteron a legnagyobb kib.ás a nőknek meg ott a hold.
2018. márc. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Fiúnak lenni jobb, mert könnyebben és gyorsabban eljutnak az orgazmusig és szinte egyiknek sem fájdalmas a közösülés, mivel általában ők a behatoló fél. A lányok, akiket ismerek, majdnem mindegyik csak színleli, hogy jó neki a szex, mert a párjukat nem akarják elkeseríteni. A valóság az, hogy a legtöbb szinte soha nem él meg orgazmust, csak színlelik. És sokaknak fájdalmas a szex. Szóval nem elég, hogy nem élvezik, még kifejezetten rossz is együtt lenni a párjukkal. Mégis tettetik hogy milyen jó, mert félek hogy elveszítenék a pasit, ha megmondanák az igazat.


32/N

2018. márc. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én elégedett vagyok a helyzetemmel férfiként. Igaz sok dolgot meg kell tanulni ahhoz, hogy jó szeretők legyünk de a nőknek még az orgazmust is tanulni kell.


Szerintem elegendő tapasztalattal és megfelelő partnerrel nincsenek nagy különbségek. Egyformán jó a férfinak és a nőnek is.

2018. márc. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!