Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek probléma lehet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szofiiii95 kérdése:

Szerintetek probléma lehet, hogy 22 éves létemre vonzanak az idősebb hölgyek? Biszexualisnak vallom magam.

Figyelt kérdés

2018. ápr. 5. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Jogilag semmikepp sem..

Mivel volt mar pelda kapcsolatra 60 ev korkulonbseggel is ,emberileg sem hiszem ,hogy elitelnenek ha akar egy 50es nővel is lennel..

2018. ápr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem, fogsz találni partnert

beszállsz harmadiknak is?

2018. ápr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mennyire idősek?

33N

2018. ápr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne probléma?
2018. ápr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kinek lenne probléma? De fényévekkel nehezebben fogsz idősebb hölgyet találni,mintha pasit keresnél.Engem 29 évesen utasított el 35 éves nő mert túl fiatalnak érzett magához.Nagyon nagy többségük a saját korosztályához vonzódik.
2018. ápr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem nem problema, ha tenyleg kepes vagy tarsnak tekinteni, es nem csak kalandnak. Mindenki szeretetre vagyik. Az en eletem leg csodalatosabb kapcsolat 21 evi hazassag utan egy 21 eves fiuval (30nak nezett ki, en 36-nak) volt. 6 evig tartott...es meg tartana, ha engednem,

Nem korkulombseg, hanem a jellembeni eretlenseg szakitotta meg a kapcsolatot. ( mrg ma is szeretem ot)

2018. ápr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen, mert gyereknek fognak nezni.
2018. ápr. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!