Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 40 feletti biszex nőként,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 feletti biszex nőként, szerintetek lehet olyan pasit találni, aki képes normális kapcsolatra?

Figyelt kérdés
és nem csak azért van velem mert szeretne mondjuk egyszerre két nővel szexelni?
2016. okt. 8. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Nehéz eset,de ismerkedni bárhol lehet.

Viszont köztudott hogy a pasik a testiségekre vannak inkább kihegyezve,s így hogy leírtad hogy biszex is vagy s van lehetőség több nővel is lefeküdnie rajtad kívül,egyértelmű hogy erre ugrani fognak.

Mellesleg én is ismerkednék.

29f

2016. okt. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én se ezzel indítok, de egy őszinte kapcsolatba bele kell férnie ennek és nem titkolózni például a múltamról vagy a vágyaimról.
2016. okt. 8. 15:44
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

nos társkeresőn nem mert ott csak perverzeket fogsz találni

elsőre ne mond be hogy bi vagy az csak nehezítené a dolgot szerintem

2016. okt. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Én képes lennék, bár most úgy akarod, hogy néha félremész nővel is?Mert ha nem, akkor fölösleges felhozni.
2016. okt. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Ízlés dolga, hogy kinek mi a normális!

Én (is) normális pasinak tartom magam és nekem is az a bajom, hogy nem találok magamhoz való normális nőt!

2016. okt. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Ne vedd rosznéven de egy 40 feletti nő már alapból nem igazán kelendő. Aztán hogy ki-mit ért normális kapcsolaton az sokszor nagyon eltérő.

A környezetből kiindulva, a 40 feletti nők közül általában 50 feletti férfiak válogatnak. A normális kapcsolatról az elképzelésük sokszor nagyon eltér. És abban a korban már senki sem akar nagy mértékben alkalmazkodni, mindenkinek megvannak a kedvenc tevékenységei, hobbijai amit szeret, így még közös programot is nehéz találni amit mind2 élvezne.

2016. okt. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

6-os!

Te is egy 18 eves lehetsz es a fejletlen veled egyidos kislanyok kozott valogatsz!

Egy 40 eves no gyonyoru korban van!

Mindene izgato fejlett es kiteljesedett!

2016. okt. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

7

Ezzel jól mellélőttél.

Ohh azok a fejletlen 18 évesek.

2016. okt. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocsanat ! Legyen 20 ev ?

Talalt?😂

2016. okt. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nálam nem a megcsalásról szól ez a dolog, inkább arról hogy a pasi eltudja fogadni, hogy volt nővel kapcsolatom (nem is egyszer) és hogy engem ugyan annyira vonzz egy női test látványa mind egy férfié.
2016. okt. 9. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!