Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki csúnya, annak van esélye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki csúnya, annak van esélye valami normális kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit kétségbeesettnek tűnik a kérdés, de komolyan érdekel.

És most nem szimpla szexre gondolok, mert az található így is, annyi a perverz. (De nem is feltétlenül szerelemre. Szimplán jó viszonyra vagy barátságra. Végső esetben csak párkapcsolatra.)

Viszont emberi kapcsolat szerintem képtelenség. És hiába írnátok, hogy akkor ismerkedjek saját "súlycsoportomban", mert ott teszem. Csak éppen nekik is a külső számít (ő maga mondjuk hiába néz ki kevésbé jól, persze relatív, de példákat most inkább nem írnék). A másik oldalon meg csak a hülyék vannak.


Kíváncsi lennék a véleményetekre vagy arra, hogy nektek ez hogyan működik. :)



2016. okt. 20. 13:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Van, csak jóval kisebb, mint az átlagembernek.
2016. okt. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:D Oké.
2016. okt. 20. 14:01
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Először arra lennek kíváncsi, hogy miért van a hörcsög is odaírva? :D


Nem állítom azt, hogy valaki nem lehet csúnya, mert sajnos ez nem így van. Viszont bátorítani tudlak, hogy ne add fel a keresést. :)

Én magamat átlagosnak tartom, egyesek szerint jól nézek ki, másoknak nem ilyen srác jön be. De vannak olyanok, akiknek a külső csak másodlagos. Nem mindenki sekélyes.

2016. okt. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha beteg vagy nem mindegy neked?
2016. okt. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ezt hosszú lenne megmagyarázni.


Az a helyzet, hogy nem bízok meg abban, aki azt mondja, hogy bejövök neki. Szerintem annyira szexéhesek, hogy bárkire rámondanák. És ők nem is az én korosztályomban vannak.

Nem feltétlenül tartom persze felületesnek azt, akinek fontos a külső. Csak kicsit bosszantó. Főleg ha olyan mondja, aki kinézetben szintén nem egy adonisz. (Persze őket sem ítélem el miatta, megértem, stb. Csak attól engem még bosszant.) :D

Az még rosszabb, amikor nem akar megbántani és ezért nem meri megmondani, inkább jön valami ökörséggel...

Na mindegy. Próbálok jól hozzáállni.

2016. okt. 20. 14:19
 6/13 A kérdező kommentje:
4.Hahaha...
2016. okt. 20. 14:21
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Gimnázium második osztályában jött egy új lány.Az egész társaság gúnyolta, hogy hogy lehet valaki ilyen rút. Érettségi előtt már az osztály összes fiúja szerelmes volt belé és vetélkedett érte. Én voltam a szerencsés. 12 éve élünk boldog házasságban a feleségemmel.
2016. okt. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Oké, ez aranyos. :)

De a gimit én már lehagytam 5 éve. Igaz a helyzet azóta nem sokat változott.

2016. okt. 20. 14:44
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy van! rengeteg kifejezetten csúnya ismerősöm él normális kapcsolatban és még csak azt se mondanám, hogy a belső értékeik annyira lenyűgözőek lennének. egyszerűen zsák a foltját. te miért érzed magad csúnyának?
2016. okt. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mert csúnya vagyok? xD
2016. okt. 20. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!