Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehet elfelejteni...

Hogyan lehet elfelejteni valakit? Olyasvalakit, akit egy percre se tudok kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés
Állandóan rajta kattogok. Itthon, a munkahelyemen, az utcán, mindenhol. Az alapvető dolgaimat is olykor nehezemre esik csinálni, mintha kényszer lenne, monoton minden. Sokszor, ha beszélnek hozzám, nehezemre esik figyelni, akkor is rá gondolok. És ez megy már jó ideje...Ez sose lesz jobb. :(

2014. ápr. 29. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Állítólag 3x kell fejbeverni leütni valakit , hogy az agynak a vágyakozó, szerelmi részlege újrainduljon.
2014. ápr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
korod, nemed?
2014. ápr. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
24L
2014. ápr. 29. 18:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért akarod kiverni a fejedből? Miért nem közeledsz inkább felé? Tudja-e, hogy ennyire rá vagy kattanva?
2014. ápr. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mert foglalt. Mert foglalt. Nem.
2014. ápr. 29. 18:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudok sajnos válaszolni a kérdésedre,de ha Te rájöttél esetleg,nekem is megmondhatnád,ugyanebben a cipőben járok,csak annyi különbséggel,hogy az én "választottam" nem foglalt,csak szimplán elrontottam vele mindent...a legrosszabb az egészben,hogy én hibáztam,na de mindegy...nem lehet amúgy,hogy idealizálod a jelöltedet?ismered eléggé?A rossz tulajdonságait is?
2014. máj. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!