Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex nő vagyok, és megismert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex nő vagyok, és megismertem egy biszex férfit viszont undorodom a jellemétől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elmondtam neki, hogy biszex vagyok, de nekem kapcsolatom is volt nővel, szerettem nemcsak szexre kellett. Ezután mondta el, hogy ő is az. De csak szexre kellettek neki azok a férfiak, konkrétan átvágta őket, hazudott nekik. Nem tudom ez emberileg nekem nem jön be, ráadásul hinni sem tudok neki ezután. Ugye ti sem találkoznátok vele többet?
2018. jún. 22. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerinted te mire kellesz egy ilyennek? Jön egy pasi vagy nő aki új lesz te pedig megszokott és unalmas és téged is lapátra tesz.
2018. jún. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Gondolom itt az zavar, hogy átverte a partnereit és kihasználta őket, nem pedig az, hogy ő is biszex és lefeküdt férfiakkal férfi létére ugye?
2018. jún. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Tök mindegy, hogy biszex vagy sem, akinek a jelleme számodra taszító, azzal felesleges bármit erőltetni.
2018. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyértelműen leírtam, hogy mi zavar, de te azért még egyszer rákérdezel.Az nem érdekel hogy biszex én is az vagyok. De nem hazudtam, használtam ki senkit. Másrészt azért is zavar mert a hozzá hasonlók miatt a melegek minket hűtlen, hazug embereknek gondolnak.
2018. jún. 22. 11:05
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Már te is tudod a választ... ha nem tudsz rá úgy nézni ahogy eddig (ami végülis érthető), akkor hagyd a fenébe és keress egy rendes pasit.
2018. jún. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

"viszont undorodom a jellemétől"


Nem értem, mivel ő is biszex, ezért a biszex kód megköveteli tőled, hogy lefeküdj vele vagy van valami titkos szervezet ahol rá vagy kényszerítve arra, hogy egy olyan emberrel töltsél időt akitől undorodsz? Nem értem a kérdést.

"Utálom a spárgát, de le van akciózva a Lidl-ben, mit tegyek?"

2018. jún. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

A fiuknal ez csak a szexrol szol, lanyoknal erzelem is kell hozza.

En keresnek egy not a helyedben😉

N

2018. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Legtöbb biszexuális férfi nem az!!Hanem csont meleg.Nőm is csak alibinek kell nekik.
2018. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos van esélyrá,hogy teged is átver.

De arra is (és szerintem ez a nagyobb),hogy veled eddig is őszinte volt és ezután is az lesz. Nemmcsak egy strigula leszel.

Hanem akár kapcsi is. persze lehet hogy szarrá csal,de fixen veled fut.

2018. jún. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!