Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Megismertem egy vonzó szimpati...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy vonzó szimpatikus nőt, de a családja bekavar, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Folyamatosan üzengetnek,hogy hagyjam békén, 1-2 napja durva fenyegetéseket ia kaptam a férfi családtagjaitól és a volt férjétől.Szerintetek szakítsam meg vele a kapcsolatot vagy mit csináljak?

28/N



2018. jan. 6. 15:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Szóval, megismertél egy nőt, de férjnél van. Ezen tényleg gondolkodni kell?
2018. jan. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a novel kene megbeszelned, hogy akar-e teged annyira, hogy ott hagyja a csaladjat es/vagy leallitja oket.

Az o allaspontjat meg sem emlitetted a kerdesben, pedig fontos lenne.

2018. jan. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Te tudod, hogy megéri-e neked kockáztatni érte a biztonságodat és vállalni a feljelentéssel járó idegtépő procedúrát(mert ezt nem lehet így hagyni,lehet hogy nagyobb pácban vagy mint gondolnád) és ebben az esetben számolni a plusz megtorlással.Őszintén szólva én egy friss ismeretségért, amiből vagy lesz valami vagy nem, nem vállalnék ekkora kockázatot.Az más dolog ha régóta együtt vagyok valakivel és ki kell állni érte,de ìgy nekem túl sok lenne.


Ő tud róla,hogy fenyegetnek?

2018. jan. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ott van, hogy VOLT férje(nem miattam hagyta el).


A fenyegetésekről még nem szóltam neki,a korábbi beszólásokról tud,azt mondja vele is ilyen undokok mióta borított,ne törődjek velük.Eddig nem is tettem,de most félek és lehet hogy tényleg rosszabb lesz ha szólok róla valakinek.

2018. jan. 6. 15:25
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen szólj ezekről neki is, hiszen ez az ő családjától származik.
2018. jan. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És ha akkor tényleg beváltják a fenyegetéseket? Ma azt mondtam neki, hogy megfáztam és lázam van, azért nem tudok találkozni vele.
2018. jan. 6. 16:22
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor irany a rendorseg.

Nem ertem miert itt kerdezgetsz ilyeneket, te tudod milyen ez a no, megeri-e.

De ha vele errol nem tudsz beszelni akkor egyszeru a valasz: nem eri meg.

2018. jan. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen nővel én biztos nem kezdenék, ha nem lenne képes az exét és a családját rendezni, hülye leszek attól rettegni, hogy mikor váltják be a fenyegetéseket. Lehet persze a rendőrségre szaladgálni, de majd gondolod az visszaatrtja őket?
2018. jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, sőt azzal csak provokálnám őket. Ő meg nem tehet mások róla, hogy mások bunkók.Igazából nincs értelme szólni neki, mit tudna csinálni velük,a volt férfjétől pl.azért vált el mert vele is agresszív volt. Ha meg beolvasna nekik vagy ilyesmi lehet őt is bántanák.Ötletem sincs hogy mit csináljak.
2018. jan. 6. 17:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Titokban talizzatok kizárólag szerintem. És ne a saját fiókodról chatelj vele. És idegenként, vagy kolléganőként, vagy bevásárlópartnerként legyél aposztrofálva, kommunikálva a család felé a barátnőd(?) által. Tagadjatok le mindent, ha kérdezik, nem vagytok együtt. Kezdésnek szerintem ezt megpróbálhatnátok, és csak akkor adnám fel talán, ha még így is reménytelen.
2018. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!