Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Megismertem egy leszbikus nőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy leszbikus nőt de félek hogy tönkremegy a kapcsolatunk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Biszex vagyok. Eddig hozzám hasonló gondolkodású biszexekkel ismerkedtem. Nem vagyok fiatal 31 vagyok. A szex során szeretek kicsit vadulni, meg az eddigi barátnőim minden vágyamat kielégítették és nem vágytam férfira mellettük. pl. szeretem az anális játékokat is, vibrátort használni. A nő akit megismertem 26 éves, visszafogott hozzám képest az ágyban. Ez a baj mert bizonyos szexuális dolgokat nem ad meg nekem, így meg nem érzem olyan teljesnek a kapcsolatot vele mint az exbarátnőimmel. Szeretem de tartok tőle hogyha így folytatódik elkezdek egy férfira vágyni. Viszont ezt nem tudom hogy mondjam meg neki, mert tényleg csak ez hiányzik. Fordított esetben én megtenném ezeket neki. A leglényegesebb az, hogy szeretem csak a szex nem olyan jó együtt.
2018. máj. 17. 20:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%

Ha IGAZÁN szeretsz valakit nem kezdessz el férfra vágyni csak azért mert nem márt beléd egy szilikon darabot. Hagyd ott minél előbb szegény lányt,ne büntesd őt magaddal.



Remélem azok a biszexvédő lánykák is olvassák ezt a kérdést,akik lepontozzák meg leugatják azokat akik nem szívesen ismerkednek biszexekkel, és akik elképzelhetetlennek tartják hogy a biszexek fszra vágyjanak melletük.

2018. máj. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem vágyom fszra. Ha nem érdekelne a barátnőm, a kapcsolatunk akkor szakítanék vele. De szeretem, és igen vágyom arra hogy pl. vibrátorral megdugjon. Nem egy pasi hanem ő.Vagy megujjaza a fenekem. Arra céloztam hogy attól tartok hogyha ez huzamosabb ideig így megy elkezdek férfira vágyni.
2018. máj. 17. 21:03
 3/20 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem illetek össze szexuálisan, akkor a kapcsolattal van a gond, nem azzal hogy férfira vágysz. Nem védem a biszexeket mielőtt valaki azt hinné, csak ez egy elég általános dolog, hogyha nem illesz össze valakivel szexuálisan akkor hiányérzeted lesz. Függetlenül attól hogy mi hiányzik.

Nem pasira vágysz te, hanem olyan nőre aki hajlandó megdugni téged vibrátorral meg felcsatolhatóssal....Ehhez nehéz lesz nőt találnod, de ajánlom figyelmedbe az smpixie.com oldalt, itt nyíltabban beszélnek a szexualitásról.

2018. máj. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogyha ezeket nincs kivel megélnem akkor elkezdek a férfiakhoz vonzódni. Mert nem érzem teljesnek a szexet ezek nélkül. De az a baj, hogyha ezeket elmondanám neki nem értené meg.
2018. máj. 17. 21:15
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
En megertelek,privit is irtam.
2018. máj. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

"az eddigi barátnőim minden vágyamat kielégítették és nem vágytam férfira mellettük"


Most meg ha az AKTUÁLIS BARÁTNŐD nem elégíti ki az igényeidet, akkor nem is ilyen lányokra vágysz akik ki tudnák, hanem automatikusan pasikra?

Okay.

Ezzel most jól ráijesztesz a leszbikre, azt hiszik majd minden biszex ilyen... grat.

2018. máj. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
Én úgy gondolom, hogy ez a nő nem szeret téged. A pasim aki férfi biszex, tudom hogy kell neki az, hogy megujjazam a fenekét, meg az is izgatja ha úgy megd...m mint egy k..... felcsatolhatóssal Namármost én sem tudtam elképzelni hogy ezt megteszem, de tudom hogy erre vágyik én meg szeretem nem esik nehezemre megadni neki.
2018. máj. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Ha biszex vagy, gondolom tökmindegy, hogy amit a barátnőd nem ad meg, kivel szeretnéd pótolni. Mondd el neki nyíltan, hogy neked ilyen igényeid vannak és ha tőle nem kapod meg, kénytelen leszel másnál próbálkozni. 2 lehetőség van: vagy féltékeny lesz és mégiscsak enged, vagy ha nem hajlandó rá, akkor belemegy egy nyitott kapcsoltaba és elfogadja, hogy időnként félrelépsz. (Illetve van még egy harmadik lehetőség is: megsértődik és szakít veled...) :)
2018. máj. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

Itt is vagyok az első biszexvédő lányként. Nyugodtan jöhet a lepontozás, de a kérdező csupán egyetlen biszex nő, nem az összes, szóval hagyjuk már az általánosítást.

Ja és ne ítéljünk már el embereket csak a szexualitása miatt. Tehet arról bárki is hogy biszexuálisnak született? (vagy leszbikusnak, heteronak) Nem! A szexualitását senki nem választja magának, nem mi akartuk, szóval ne ítéljünk el senkit előre csupán az alapján, hogy kihez vonzódik.

2018. máj. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
46%

3-as vagyok.

Bocs, de ebből tényleg az jön le kérdező, hogy te csak akkor vonzódsz a nőkhöz ha megdugnak téged felcsatolhatóssal....

Tehát alapból a kukira gerjedsz és nem elég az amit egy nő tud nyújtani...

2018. máj. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!