Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy biszex vagyok? Többi lent! ⬇⬇

Figyelt kérdés

Pár barátom tudja szinte az összes ők elfogadnak. Csak félek hogy a szüleim rosszul fogadják. A tesom mindig ugy "viccelődik" hogy "mivan te biszexuális" de ezt csak viccből. Nem tudom hogy sejt e valamit vagy mi? Nem merem elmondani neki mert azt is elmondta a szüleimnek hogy vágdosom magam ((mert depressziós vagyok de nem durván )már egy ideje nem)és eléggé leb***tak és ez szarul esett. De a tesom alig szokott itthon lenni, főleg most nyáron. Nah mindegy az s lényeg hogy nem nagyon szoktam beszélni a szüleimmel. Amikor be köpött a tesom próbálták a társaságomat keresni de én nem akartam beszélni. Meg kérdezték hogy miert? Én nem akartam mondani hogy jobban bejönnek a lányok mint a fiuk... És egyszerűen nem tudom hogy ,hogy hozzam fel ezt a témát...

Előre is köszönöm a válaszokat

(És bocsi ha elírtam valamit)



2018. júl. 16. 23:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ráérsz még vele :).
2018. júl. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem előbb a testvéreddel beszélj,hogy ha teljesen meggyőződtél arról,hogy már tudja,hogy ez a te dolgod,ha el szeretnéd a szüleidnek mondani,akkor te fogod elmondani,nem a testéved.

A lényeg,akárhogyan is mondod neki a szövegedet,komoly legyél. Ha meg ő annál inkább el akarja mondani,hát használd a jó öreg testvéri harci technikákat,és akkor meg te "kottyantasz el" valamit róla... :D

Habár szerintem nem ennyire gyerek a tesód,hogy ilyet kellene vele tenni.

A szüleid meg nagy eséllyel el fogják fogadni,gondolj bele,egy depresszió azért keményebb dió lehetett nekik.

Sok sikert! :)

2018. júl. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%

A tesódnál puhatolózz,hogy mit tudhat.

Ha úgy döntesz,hogy elmondod neki akkor azért legyen valami fegyvered amivel megakadályozhatod,hogy köpjön.


Amúgy szerintem várj vele,elég bizonytalannak tünsz a leírásodban.

Ha tini vagy akkor pedig biztosan várj,mert ilyenkor a hormonok is játszanak az emberrel. És simán lehet,hogy ez egy átmanati fellángolás. Illetve amig nem volt csajod addig heteró vagy...

2018. júl. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
De miért kellene ezt elmondani? Majd megtudják, ha meg kell tudniuk. Ez a te dolgod. Ne cipelj még 1 terhet. Élvezd, járj társaságba és majd alakul.
2018. júl. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Először is nem tudom hogy az esett-e rosszul hogy a tesód felnyomott vagy a leszúrás a vágdosásért, de a leszúráson ne csodálkozz kaptál a szüleidtől egy életet ne tégy kárt benne. Túl lehet lendülni a dolgokon én csak tudom. Másfelől ha nem lenne valami ami miatt megtudhatnák hogy biszexuális vagy, szerintem nem kell sietni vele. Ne félj
2018. júl. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! (:
2018. júl. 17. 07:31
 7/11 kovpet ***** válasza:
100%

A vagdosásért nem beköpött, hanem elmondta a szüleidnek, mert látta, hogy segítségre szorulsz.

A biszexualitással nincs semmi gond, ne stresszelj ezen. Főleg lányként, úgy a társadalom sem ítél el érte annyira mintha srác lennél és úgy lennél bi.

Éld az életed, most nyár van, keress valakit magad mellé, akár lányt akár srácot és élvezd a fiatalságod. Elmúlik, ugyanis.

2018. júl. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jah és még valami

Ugye borotvált hajat szeretnék és mondta "hogy olyan a leszbikusoknak van és hogy biztos nem lesz ilyen hajad"...

2018. júl. 17. 12:11
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem,hány éves a testvéred? Mert vagy nagyon kamasz,vagy csak így akar bántani téged,hogy ilyenekkel szúrkál.

Hát,szerintem ezt a kopasz témát is mondjad majd a szüleidnek,ha komolyan gondolod,mert ilyennel azért mégsem lépünk meg szülőket... :D

Ha meg tiltakoznak,mondjad,hogy ez csak haj,ha nem fog tetszeni neked,akkor vissza tudod növeszteni,ha meg szeretni fogod,akkor meg ilyennek kell elfogadniuk téged. :*

A szexualitásoddal még várjál egy kicsit,emésztgesd magadban,csak azért ne mondd el,mert a testvéred szemétkedik. Előbb őt kellene leállítanod.

Meg egyébként is ez a te magánügyed.

2018. júl. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A falcolást, hogy a tesód elmondta a szüleiteknek, teljes mértékben megértem. Azt kevésbé, hogy a szüleitek ezért leb***tak téged. Ezzel nem segítettek szerintem, hanem rontottak a helyzeten. Igaz, sokan nem tudják kezelni az ilyen helyzetet, lehet, hogy ők is közéjük tartoznak.

Azt, hogy biszex vagy nem feltétlenül kell a szüleidnek tudni. Főleg akkor nem, ha még teljes mértékben függsz tőlük. Ezt ráérsz velük akkor közölni, ha már befejezted a tanulmányaidat, és önálló keresttel rendelkezel. Addig is vihetsz fel hozzátok barátnőt, és el is vonulhattok a szobádba, hogy csajos dolgokról beszéljetek. És ott lehet más is, ha kellően diszkréten, sikonyálás, hangos lihegés nélkül tudjátok csinálni.

A kopaszság teljesen más kategória. Megteheted, hogy kopaszra vágod, vágatod a hajad, ez épp annyira a magánügyed, mint a biszexualitás. Csak ezt meg lehet magyarázni a depresszióddal, vagy egyszerűen azzal, hogy kíváncsi vagy, hogy, hogy nézel ki kopaszon.

2018. júl. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!