Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nniikkaa kérdése:

Hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Bixeszuális vagyok, ezt kábé másfél éve tudom magamról. Viszont nem merem/nem tudom elmondani a szüleimnek. Szeritem apát nem zavarná, viszont anyát igen, a többi családtagot nem is említve! Ti hogyan avattátok be ebbe a rokonokat?

2016. nov. 22. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
mond el... valószinüleg nevetnek egyet megveregetik a fejed tetejét és azt mondják: gyerek vagy még, majd kinövöd
2016. nov. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Leültettem őket és elmondtam nekik.

Nem kell túl bonyolìtani.

2016. nov. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért mondanád el?! Nem is értem.


A szexuális életed NEM tartozik a szüleidre. Nem kell nekik elmondanod, egy ilyet meg pláne nem.


Majd ha jársz komolyan egy lánnyal és össze is költöztök, akkor majd elmondod az ősöknek hogy együtt vagytok. De a szexuális irányultságodhoz ninxs kozuk.

2016. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene elmondanod?
2016. nov. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

3,4: meg mondjuk azt sem érdemes tudniuk a szülőknek, ha rendszeresen kokózol vagy LSDzel, mert elég majd az elvonó után az intézetből szólni nekik, nem?


Szerintem beszéld meg velük, ha jó a kapcsolatotok, és úgy érzed, támogatóak lennének. Az mondjuk biztos, hogy ebből fakadó vitáknak igazából semmi értelme, haszna, de én biztos hogy elmondanám a szüleimnek.

2016. nov. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

őszíntén,miközük hozzá?

én is bi vagyok,és nem mondtam el,és nem is fogom.

2016. nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
korod,mert ha 18-20alatt vagy akkor ez még bőven nem fix,hetente változhat. jó nálad 1,5éve tart de azért mégis csak a kamaszok (ha az vagy) sexulis fejlődése elég fluktuáló.
2016. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Amíg nincs nővel komoly kapcsolatod (gondolom nő vagy), addig teljesen fölösleges.

Az 5. meg egy barom, a drogozás meg a saját nemedhez való vonzódás ég és föld.

2016. nov. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

#8 te nem vágod miről beszéltem mi? Nem a dolog jellegéről, hanem a súlyáról volt szó.. Nem arról, hogy a bi illetve homoszexualitás negatív dolog lenne mint a kábítószerezés.

Ugyanúgy a drogosok 90%a azért esik kísértésbe, mert nincsenek normális kapcsolataik, nem tudnak a problémáikról beszélni, a "könnyebb" megoldást választják, és emiatt elszakad mindentől: Barátjaitól, családjátol stb.


Ha nem találsz meghallgatásra pl a szexualitásod terén, akkor ugyanúgy meg fognak romlani a kapcsolataid. És ha beszélgetéssel nem is teszel érte, akkor nem is fog senki megérteni.

2016. nov. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
#9 összehordasz hetet-havat, értelmetlen dolgokat gagyorászol. Az észak-koreai fodrászok adókulcsát nem akarod idehozni?
2016. nov. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!