Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy biszex vagyok?

Figyelt kérdés
Már évekkel ezelőtt is felmerült bennem, hogy a lányok is tetszenek, de nem igazán foglalkoztam vele. Most már biztos, hogy bi vagyok, de félek elmondani a szüleimnek, mert nemrég előjött a téma és anya megkérdezte, hogy leszbikus vagyok e, mert ha igen, akkor elvisz pszichologushoz... Egyáltalán elmondjam neki?

2016. aug. 6. 11:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Ugy gondolom hogy vard meg azt amikor lesz parod es ha lany lesz akkor mondd el neki, ha pedig fiu akkor felesleges elmondani szerintem.
2016. aug. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Biztosan akkor fogod tudni ha majd mindkét nemmel szexeltél.

Elvihet ahová csak akar! A kromoszóma hibát nem lehet gyógyítani! A pszichológus pedig csak pénzkidobás lenne!

2016. aug. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elmondanod nekik, amíg nem jársz lánnyal. Ugyanis addig semmi extra. Akkor is csak egy napig tart a csodálkozás.
2016. aug. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy bixeszuális vagy, és pszichológus ebből nem fog tudni kigyógyítani, így vagy kezdjétek mindjárt egy ördögűzővel, vagy ha ebben ő sem hisz, akkor beszélhettek is az érzéseidről.
2016. aug. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológus nem segít ezen... :D Azt meg minek elmondani ha biszex vagy. Ha leszbi lennél SE, magánügy. De ezt pláne fölösleges, hogy biszex.
2016. aug. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) sajnos nem olyan könnyű csak úgy beszélni a szüleimmel, nem valami jó a kapcsolatunk :(
2016. aug. 6. 17:49
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Jobb ha nem mondod el.Próbálj az eszeddel is gondolkodni,és ne csak az érzelmeid vezéreljenek .Rengeteg a nős biszex férfi .A szexológia a következőt írja .A biszex férfiak nagyon jó család apák .Ha megnősültek kevésbé kell attól tartani,hogy utána már női társ után nézegetnek .Ilyen miatt szinte nincs is válás .

Pszichológushoz a szülődnek kellene menni,hogy tudjon meg mindent erről .

Ez örökletes,és még hozzá anyai ágról .

2016. aug. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek vannak titkai, csak èpp senki sem veri nagydobra őket :) mert más vagy ès felmered magad vállalni..önmagad vagy az egy igazán klassz dolog! :)
2016. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne. Majd akkor mond el neki/nekik, hogyha komoly kapcsolatod lesz egy nővel.
2016. aug. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól fogod tudni, hogy kihez vonzódsz, ha lefekszel azzal a nemmel. Ez hülyeség! Azt érzed magadon, hogy kihez vonzódsz!

Nos, szerintem, ha anyukád így áll hozzá, akkor ne mondd el neki addig, amíg esetleg komolyabb kapcsolatod nem lesz egy lánnyal. Ha fiúval leszel, akkor meg felesleges elmondanod, nehogy lenézzen ez miatt. Azt tanácsolom, hogy csak akkor mondd el ha muszáj lesz és ha sikerül akkor lány esetén kirepülnöd a családi fészekből. Mert vannak sajnos, akik nem reagálnak jól a dologra. Saját tapasztalat által beszéltem. Sok szerencsét! :)

2016. aug. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!