Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy biszex vagyok? Többi lent! ⬇⬇

Figyelt kérdés

Pár barátom tudja szinte az összes ők elfogadnak. Csak félek hogy a szüleim rosszul fogadják. A tesom mindig ugy "viccelődik" hogy "mivan te biszexuális" de ezt csak viccből. Nem tudom hogy sejt e valamit vagy mi? Nem merem elmondani neki mert azt is elmondta a szüleimnek hogy vágdosom magam ((mert depressziós vagyok de nem durván )már egy ideje nem)és eléggé leb***tak és ez szarul esett. De a tesom alig szokott itthon lenni, főleg most nyáron. Nah mindegy az s lényeg hogy nem nagyon szoktam beszélni a szüleimmel. Amikor be köpött a tesom próbálták a társaságomat keresni de én nem akartam beszélni. Meg kérdezték hogy miert? Én nem akartam mondani hogy jobban bejönnek a lányok mint a fiuk... És egyszerűen nem tudom hogy ,hogy hozzam fel ezt a témát...

Előre is köszönöm a válaszokat

(És bocsi ha elírtam valamit)



2018. júl. 16. 23:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem vagy nagykorú vagy amíg a szüleiddel élsz, elég életveszélyes bevallani.

Én már 18 voltam, mégis anya majdnem kirakott otthonról. Most 20 vagyok, de mintha el is felejtette volna, ami csak mázli kérdése, mert azóta nem kavartam lánnyal (és már nem vagyok annyira maszkulin), tehát nincs miért gyanítania akármit is.

2018. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!