Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mostanság holnap érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanság holnap érdemes igazán offline biszex csajokat keresni Budapesten vagy környékén haverság extrákkal? Sűrgős és nem pénzért vagy a pénzemre hajtó lányokkal! Hangos modern zenét kinem állhatom. Mérre érdemes keresni?

Figyelt kérdés
Most 16-dikán megyek itthonról, haza Angliába.
2018. szept. 3. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Itt kereshetsz
2018. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja nem....
2018. szept. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
holnap <- helyesbítés -> hol
2018. szept. 3. 20:53
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

Ingyen szex kéne, de dikszó hangos zene nem oké ám.

Meg sürgősen kell de azonnal. Hujuj. Ha mész haza angliába, haza, hogy tudsz ilyen jól magyarul? Vagy google fordító csinálta a kérdésed?

2018. szept. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szakmámban kint sokan jobban keresek, igaz kint sem egyből sikerűlt azzal elhelyezkedni. De már magyar után, angol állampolgár is vagyok. Most hosszú szabadságra jöttem haza. Így érthető?


p.s.: Ja kint még folyamatos tovább kérdésben is részesűlők, amit a munkáltató fizett.

2018. szept. 3. 22:16
 6/7 A kérdező kommentje:

képzésben - Ja és egy szabadságra nem vettem magyar ékezetes telefont.

Ismerősök már megértenek ha ékezetek nélkül írok.

2018. szept. 3. 23:16
 7/7 A kérdező kommentje:

"Bárokban". Tegnap egy svéd szépség engem szereti fel.

Hétkor jött a takarítónö, de a lányok már nem volt ott.


p.s.: Hál Istennek minden dolgom megvolt. ;) Ja csak a két vágyam egy időre eltűnt.

2018. szept. 5. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!