Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek se erdemes egyutt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek se erdemes egyutt lennunk?

Figyelt kérdés

A baratommal az utobbi honapokban sokat veszekedtunk mert neki valahogy fontosabbak lettek a haverok meg ugy minden mas. Sokszor atbeszeltuk mar, hogy ez igy nem jo. Elmondtam tobbszor is, hogy nekem nem az a bajom hogy haverozik meg mit tudom en, hanem azt, hogy nem keveszszer ez a programunk lemondasaba kerul.

Egyszer egy heten ha egyutt vagyunk, max 3x de az ritka mivel nem elunk egyutt es munkabol kifolyolag sokszor elkeruljuk egymast.

Legutobb tegnap borult ki a bili megint es neki allt feljebb mint szokas szerint.


Mivel nem lattuk egymast a heten csak 2x de az is este, ezert meg O mondta hogy vasarnap csak ketten bbq-zunk. mondom okes. erre meg, reggel a hugaek csak ugy beallitanak hozza, mert valami nagyon halaszthatatlan dolog volt....amugy ma is el lehetett volna intezni de mindegy. ez meg mondom okes, tok mindegy. masfel ora mulva hivom hogy mizu akkor tali vegre? hat o billiArdozik a hugaekkal... erre mar kicsit bepoccentem de mondom jolvan akkor szolj ha vegeztetek. egy masik ora mulva hivom, es erre meg mit csinal? a haverja vegzett munkaval es soroznek meg billiardoznak... erre mar nagyon merges lettem, mobdom nem errol volt szo hanem hogy egyutt toltjuk a napot mivel egesz heten alig lattuk egymast. De o mar nem akart bbq-zni es azt mondta majd szol ha vegzett a haverjaval.... en inkabb odamentem es elkezdtunk veszekedni. Es mit ad Isten. Az a valasza hogy akkor szakitsunk. Hozzateszem ezt nem eloszor csinalja.


Igazabol csak kivancsi lennek, hogy szerintetek se erdemes egyutt lennunk? Mert valoszinuleg a szivem melyen tudom, hogy ez ugyse mukodik mar.... 2 eve vagyunk egyutt amugy.



2016. jún. 13. 23:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret téged, csak még nincs más csaj, akire lecserélne. Ennyi, totál egyértelmű, hogy itt elmúlt minden érzelem, vége.
2016. jún. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Gondolod? Mert amugy ha egyutt vagyunk, meg ha nem akkor is minden tok jo. Mult hetveget is egyutt toltottuk persze nem egesz napot mert dolgozott. De akkor tegnap mar megint az a hulye haverja aki szerintem csak kihasznalja, hivja es elment vele. Es jol tudja, hogy ezen kiakadok..
2016. jún. 13. 23:53
 3/15 A kérdező kommentje:
mas csajt nem akar o tulsagosan le van foglalva a haverokkal. ilyen teren ismerem.
2016. jún. 13. 23:54
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos Te csak a tesó, haverok és minden más után következel, ergo nem becsül semmire. A helyedben én nem mentem volna oda veszekedni, hanem lefújtam volna vele a jövőbeli következő randikat is. AZ írásodból az derül ki, hogy mindenki más fontosabb, Te csak utánuk jössz, ha még van energiája. Egyértelmű, hogy nem szerelmes beléd és nem vagy fontos neki, lehet, hogy nem is tisztel.
2016. jún. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen, iszonyu butan erzem magam, hogy odamentem. Egy idiota vagyok. Mert amugy a termeszetem se egyszeru es en ha egyszer begurulok... es azt hiszem ezen jogosan akadtam ki, de tenyleg hulye otlet volt odamenni. Jot rohogott a "haverja" rajtam, gondolom...
2016. jún. 14. 00:20
 6/15 A kérdező kommentje:
most lehet hulyenek fogtok tartani, de az, hogy o ilyen, a szulei meg gyerekkori eletmodja tehet. Es ebbol kifolyolag szerintem nem csak velem de massal sem fog jol, jobban kijonni/meglenni soha az eletben.
2016. jún. 14. 00:23
 7/15 A kérdező kommentje:
par honappal ezelottig, alig varta, hogy lasson, mindig hivott, irt, ha nem voltunk egyutt mert dolgoztunk. Nem ertem mi tortent...
2016. jún. 14. 00:29
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Fajninfog de kimondom. Mar nem szeret, teher vagy neki, idegesited. Megprobalt lerazni, de futottal utana amivel azrt erted el h fojtogatva erzi magat. Igy egy szerelmes ferfi nem viselkedik, most a te viselekdesedet nem akarom minositeni, de vedd eszre h ez reszerol mar kimult es ha racsimpaszkodsz Turbo tempoban fog elmebekulni. En meltosaggal elhagynam ebbol nem lesz semmi
2016. jún. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de most komolyam kérdezed? Ennyiből nem tűnt fel, hogy nem vagy fontos neki? Hisz már ki is mondta hogy szakítsatok. Ne égesd magad hogy jelenetet rendezel, mert igazad van de vedd már észre hogy sz.arik a fejedre.
2016. jún. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Most elolvastam tovább is. Te annyira hülye vagy....Kit érdekel hogy mással se foglalkozna többet? Neked ez igy jó vagy majd feljössz mindig ide nyafogni hogy már megint lemondta a programot?
2016. jún. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!