Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Arra mentem haza, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra mentem haza, hogy a pasim együtt van, egy férfival intim helyzetben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki írná, hogy ő mennyire örülne neki, hát én nem aléltam el, a látványtól. Azt sem mondta, hogy biszex vagy meleg vagy kitudja mi. Ráadásul olyan pózban voltak, hogy mindent láttam, és ő volt a női szerepben. Korábban végeztem a munkával, és erre mentem haza. Azért is rossz ez nekem mert biszex vagyok, de ő ezt nem tudja, és mióta ismerem, nem is érzem ezt a vágyat. Mióta megláttam könyörög, sírt is, összeszedtem a ruháját. Csak az a baj, hogy még mindig szeretem, annak ellenére amit csinált. De ha belegondolok amikor ott nyögött mint egy nő, rosszul vagyok.
2018. szept. 15. 14:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
75%
ébredj fel az álomvilágból
2018. szept. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Milyen álom világból?
2018. szept. 15. 14:32
 3/28 anonim ***** válasza:
80%

Jesszus szegény.....szerintem próbáld ezt megbeszélni vele

Bár...én inkább dobnam

2018. szept. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
31%

Nem úgy tűnik hogy szereted.

Ha szeretnéd, elfogadnád hogy vannak ilyen vágyai is.

2018. szept. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%

Hát először az a kérdés el tudod e viselni, hogy megcsalt? Hiszen bárhogy is nézzük ez megcsalás!

Attol, hogy lehet ő is biszex, nem kéne kapcsolata alatt mással szexelnie, akát nő, akár férfi. Ha annyira vágyik a feneke kényeztetésére, azt ti is megoldhatnátok más formában!

2018. szept. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
81%

Alex C!


Szerinted a megcsalás a párod háta mögött elfogadható? Akkor szép ember lehetsz... megcsalni nem csak ellenkező neművel lehet valakit!


Kérdező!

Az mondjuk, hogy Te biszexuálisként ugyanazért ítéled el a párod, az finoman szólva nem fair. De persze érthető az, hogy a megcsalás miatt igen. Ezt a részét azért a helyedben átgondolnám. Amúgy te is szép lehetsz, hogy ilyesmit titkoltál előtte. Nyilván ez semmiben sem enyhíti, hogy megcsalt, de azért na...


Érthető, hogy kidobtad, de csak a megcsalás része miatt.

2018. szept. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%

Nem szeretnélek bántani, de két dolog jutott az eszembe!

1. Te is biszex vagy amit Ő nem tud! Ez miért titok elötte? Mennyire vagytok öszinték egymással?

2. Az Ő biszexsége miért bánt téged ha Te is az vagy?


Beszéljétek meg ezt a dolgot! Aztán majd eldönttitek, hogy együtt vagy külön folytatjátok!

2018. szept. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
84%

Az Alex c nevű emboccel nem érdemes veszekedni

Ő már csak ilyen

2018. szept. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Miért mondtam volna el, hogy biszex vagyok. Soha nem volt kapcsolatom a saját nememmel, nem is terveztem ilyesmit. Annak ellenére, hogy nagyon az vagyok. Innentől lényegtelen vele terveztem élni. Azért ítélem el, hogy megcsalt, meg hogy premier plánban láttam az egészet. De ez most így eléggé kihozta belőlem is a nők iránti vágyaimat, szóval ha túl leszek ezen nőkkel fogok ismerkedni.
2018. szept. 15. 14:52
 10/28 anonim ***** válasza:
90%

#9 Pedig nem illik eltitkolni. A kapcsolat alapja a bizalom. Bár láthatólag ő sem érdemelte itt meg. De én pl nem hiszem, hogy együtt akarnék lenni biszex nővel és kiakadnék, ha kiderülne róla később, főleg ha már az életünket tervezzük.


Amúgy a kedves exed tényleg gáz, mert így félrekúr(at)ni a leggennyebb dolog. Szóval igazat adok neked. De ha elfogadsz egy jó tanácsot, akár férfi, akár nő lesz a következő párod, ne titkold el.


Látod például, lehet ha tudta volna rólad, előtted is megnyílt volna bátrabban és lehet együtt megélhettetek volna olyan vágyakat, ami miatt talán nem lépett volna félre.


Ne értsd félre, nem tolom rád, nyilván az Ő hibája. Meg tényleg nem könnyű ilyennel előhozakodni. De lehet, hogy ha tudjátok egymásról, tök máshogy alakul.

2018. szept. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!