Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Összezavarodtam mert a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összezavarodtam mert a nők járnak az eszemben állandóan hogy vajon milyen lehet párkapcsolatban lenni velük? Elkezdtem leszbikus filmeket nézni és jó beleképzelni magam . Normális ez? Csak szeretnék itt valakit megismerni aki hasonlóképp van.

Figyelt kérdés
2018. szept. 21. 01:07
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom milyen a viszonyod a pasikkal.

Bár kérdésednél a biszexualitás meg van jelőlve.

Se nem perverz, se nem normálatlan amit leirtál.

Fogadd el, hogy ost ilyen korszakod van. Szerintem ez puszta kivancsiság. Még.

Lehet elmulik. Ha a vége az lesz, hogy rájössz vonzodsz lanyok utan is akkor sincs baj.

A baj az ha ettől beparázol, bestresszelsz.

2018. szept. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, én is így vagyok már egy ideje :D
2018. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló gondolatok járnak a fejemben. Van párkapcsolatom egy férfival, szeretem is, de úgy érzem ez nem elég. Még jóval a srác előtt lefeküdtem egy lánnyal. Azóta is visszavágyom oda, famtasztikus volt. Nagyon szeretném mégegyszer megélni. Egy gyengéd szeretkezést egy lánnyal.

Mostanában nagyon rástresszeltem a dologra. Nem igazán tudom, hogy hol találhatnék olyan lányt, aki hasonlóképpen gondolja a dolgokat, mint én. Tudom, elég önzőség, de én csak egy hosszú éjszakát szeretnék vele, nem párkapcsolatot. Szerintem fontos ezt az elején tisztázni, mármint a szándékokat, nekem is nagyon rosszul esne, ha csak később tudnám meg. De nem igazán vannak olyan lányok, akik nem párkapcsolatot keresnek. De remélem egyszer rátalálok. :) 18/L

2018. szept. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. nekem se volt elég firfival. főleg hogy màr egyre többen éretlenek. tisztelet a kivételnek.
2018. szept. 21. 23:51
 5/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok N/22 Aham. Az más. Akkor már megélted, hogy milyen. És irasod szerint mély benyomást tett rád.

Akivel voltál lány ezek szerint nem jön már számitásba, mert különben probáltad volna vele felvenni a kapcsolatot.

Ha türelemmel keresel tuti fogsz találni egy olyan lányt amilyenre vágysz.

De bajnak látom, ahogy irod is, hogy rástresszeltél. Probálj meg lazitani. Tudom nem könnyű. De ha görcsösen akarod, rástresszelsz az le fog jönni rólad és esetleg meg/el/ijeszti a másikat.

2018. szept. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
lánnyal nem voltam még. a férfiakban hatalmasat csalódtam.volt egy nő akit kezdtem jobban megnézni és érezni iránta de ő hetero volt. ő nem is úgy nézett rám így nem kezdeményeztem. vele nagyon jól éreztem magam.
2018. szept. 22. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!