Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy nő állandóan néz,...

Ha egy nő állandóan néz, méreget és folyton mosolyog rád, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Leszbikus és biszex lányok válaszát várom. Előre is köszönöm. Természetesen lány vagyok. :)

2014. jún. 26. 16:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Rosszat semmiképp. :)

20/l

2014. jún. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam,de akar tőlem valamit vagy talán tetszem neki? :)
2014. jún. 26. 16:26
 3/24 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, annyi különbséggel, hogy rám nem mosolyog. Inkább olyan érdeklődő a tekintete,(vagy figyelő) vagy fogalmam sincs hogy írjam le :) Elég régóta húzódik már, azóta se tudom mi az, amit gondol, vagy akar, vagy érez vagy ilyesmi :D Nehéz dolog ez. :)
2014. jún. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Igen,sajnos nehéz dolog ez :/ akármikor találkozunk mindig néz meg méreget és nem tudom,hogy mit akar ezzel :)
2014. jún. 26. 16:42
 5/24 anonim ***** válasza:
Ez az.. Amúgy az, hogy méreget mit takar pontosan? És személyesen ismered vagy csak látásból?
2014. jún. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
vagy 5x végignéz rajtam. Ismerem nagyjából személyesen,szoktunk beszélgetni is. :)
2014. jún. 26. 17:11
 7/24 anonim ***** válasza:
aha, ezért kérdeztem, mert arra általában azt szokták mondani, hogy ha végignéz rajtad az általában ilyen rivalizációs helyzet, vagy irigy, bár nem tudom hány évesek vagytok, mert ugye az is befolyásolhatja. de ezt én is csak úgy olvastam itt, hogy az nők közti rivalizációt is jelenti, aztán fogalmam sincs, tényleg elég nehéz ezt így megállapítani, saját példámon is látom, bár ott inkább ez a mélyebb szemkontaktus van jelen, soha nem nézett végig rajtam
2014. jún. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Ő 29 éves. Én meg 17
2014. jún. 26. 17:23
 9/24 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom mit tegyek,rákérdezzek vagy ne? Csókolozott már lánnyal,de szerintem az nem jelent semmit. Szinte minden lány kipróbálja,hogy milyen a saját nemével csókolózni. :)
2014. jún. 26. 18:04
 10/24 anonim ***** válasza:
Hát igen az nem igazán jelent semmit, főleg a mai világba. Szerintem akkor kérdezz rá ilyenre ha elég bizalmas viszonyba vagytok, mégis ez nem olyan dolog, amiről olyan könnyedén beszél mindenki, mindenkivel. Próbáld megfigyelni egy kicsit, esetleg deríts ki róla dolgokat. Van e pasija, meg ilyesmik, először puhatolózni kell, meg kerülj hozzá közelebb ha tudsz :)
2014. jún. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!