Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csajok! Titeket mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Titeket mennyire zavar, ha egy lány állandóan mosolyog?

Figyelt kérdés

2015. júl. 9. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
En szeretem, ha egy lány mindig mosolyog...:)
2015. júl. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért zavarna?? Imádom amikor egy lány őszintén, szivbol mosolyog :) ugy a legszebb :) ebbe mi a zavaro? :D ha őszinte akkor nincsen semmi gond :) meg a mosollyal azt is jelzi, hogy szimpatikusnak talál, tetszek neki :)
2015. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok lemaradt 17/L/L
2015. júl. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem aranyos. Ha rám mosolyog, akkor még jobban örülök. :D
2015. júl. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon aranyos. :) Főleg, amikor azért mosolyog, mert zavarban van. :D Na az a legcukibb, főleg ha észreveszem, hogy arról van szó. :D Mondjuk én pofátlan módon még is szóvá is szoktam tenni az illetőnek, aki zavarban van előttem. :D Az már szerintem sokkal zavaróbb. xD De hát attól még jobban zavarba jön és olyan aranyos. :D :D

De komolyra fordítva a szót, akkor tud zavarni, amikor a mögé rejti valaki a sok-sok fájdalmat amit jelenleg átél, egyébként pedig kifejezetten tetszik. :) Sőt, még úgyis tetszik, de akkor azért aggódni szoktam.

2015. júl. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Imádom ha valaki mosolyos :$$ főleg ha rám :$ mert tudom h nem utál ^^ én sokat mosolygok lehet ezért néznek bolondnak ><
2015. júl. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért zavarna? Szeretem az életvidám embereket.


*Thomasina*

2015. júl. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Oszinten,van olyan ember akit zavar ha egy lany mosolyog?

ha oszinte a mosolya es nem megjatssza,akkor nagyon edes

2015. júl. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!