Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A barátom szereti a fiúkat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szereti a fiúkat, hogyan kezeljem a sokkot?

Figyelt kérdés

Egyértelmű h szeretné mélyebbre is vinni ezt a dolgot. A fitness terembe nőkre férfiakra áll egyaránt a farka, magát nem tartja melegnek mert csak aktív formában próbálná ki, viszont a haverjával jóval többnek tűnik a kapcsolatuk mint barátság. Inkább olyan plátói szerelem fajta. Letagadja előttem ha vele találkozott.

Mindent tagad persze.


Nincs bajom a melegekkel ezt leszögezem.

Viszont rosszul vagyok, hányingerem van és most fogalmam sincs h hogyan nyugodjak meg. Természetesen ezt képtelen vagyok folytatni. Pár bíztató szót vki?


2018. szept. 28. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

nyugodj meg attól majd megnyugszol..

eleve mit idegeskedsz más ember nemi identitásán?

jó-jó esetlen nem volt korrekt mert a kapcsolat elején nem mondta el, hogy biszex. ha így volt akkor hazudott, a tény számomra is kiábrándító lenne, de önmagában attól nincs jogod kiábrándulni belőle mert neki bejönnek a pasik és csajok egyaránt.

egyébként meg nem meleg, hanem biszexuális.

2018. szept. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Írjon rám :D
2018. szept. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Én biztos nem folytatnám vele, mert nem vagyok ilyen téren toleráns és tudom, hogy előbb utóbb lefeküdne egy pasival, már csak kíváncsiságból is. nem akarnék minden jobb pasira féltékeny lenni nő létemre.
2018. szept. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hazudik, tagadja és egyértelműen közelebb áll hozzájuk lelki téren is mint hozzám......és ezek után ne hagyjam ott??? Persze szeret engem. De én nem tudok úgy élni h folyton kételkedem elég vonzó vagyok e és sosem lehetek elég vonzó...esküszöm összetörtem most teljesen. Nem totál össze vagyok zavarodva. Teljesen.
2018. szept. 28. 19:21
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A barátod nem meleg hanem biszex ezt szögezzük le.


2 féle biszex kapcsolat létezik. Vagy keres magának egy barátot, barátnőt és leéli vele az életét is akár és nem hiányzik a másik nem, vagy igényt tart rá. Utóbbinál a harmadik személy bevétele a gyakori, nem az hogy letagadom, és a másik háta mögött csinálom, mert úgy akárki akármit mond nekem, az megcsalás.

Ha neked ez nem felel meg akkor lépj ki a kapcsolatból.

Ha nem bízol meg a párodban az már amúgy is régen rossz.

2018. szept. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Havtegedcszetet,belwfer egy kis kaland
2018. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
Téged csak és kizárólag kirakati bábunak tart hogy leplezze bi hajlamait. Lapát.
2018. szept. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
Sajnálom, de szerintem is lapát. Én keresnék más fiút a helyedben!
2018. szept. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

"De én nem tudok úgy élni h folyton kételkedem elég vonzó vagyok e és sosem lehetek elég vonzó..."


bla-bla bla. neked helytelen az önképed, miért nézed magad semmibe? mire kell neked egy kapcsolat, hogy elhitesse veled hogy vonzó vagy? miért nem elég szimplán tükörbe nézni ahhoz, hogy elfogadd magad vonzónak?? miért kell a külső visszacsatolás? hol az a szexi magabiztosság?

2018. szept. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kamu...
2018. szept. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!