Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tesóm folyton célozgat,...

A tesóm folyton célozgat, hogy jobban szereti őt a két hónapos lányom, tudom, hogy nem igaz, de nagyon zavar, hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Azért hiszi, mert a hangjára mindig odafigyel(nagyon mély dörmögő). Napi 10 percet ha van vele, de mindig csak akkor, ha alapból is jó kedve van a babának, mert ha sír, kakis/pisis vagy alszik akkor nem megy hozzá. Most szóltam neki, hogy zuhanyozzon le, mert mikor közelebb hajolt megcsapott a szaga, és közölte, hogy csak féltékeny vagyok mert őt jobban szereti a lányom. Meg tudtam volna fojtani abban a pillanatban, húsz éves.


Hogy adhatnám a tudtára, hogy nincs igaza?


2014. aug. 25. 18:18
 1/2 A kérdező kommentje:
A többi rokon is azt hiszi csak nekik mosolyog, de ők nem célozgatnak.
2014. aug. 25. 18:20
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy csak viccel? Ne zavarjon hisz te úgyis tudod hogy téged szeret a legjobban :)

Vagy félsz hogy esetleg tényleg jobban szeret majd mást? Ne félj hisz te vagy vele állandóan, te neveled, te szeretgeted folyamatosan, szóval te vagy nála az első :)

2014. aug. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!