Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehet, hogy elszúrtam, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy elszúrtam, hogy belementem ebbe a kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Mindig azt éreztem, hogy inkább a nőkhöz vonzódom, meg sokszor szerettem bele nőkbe. Lett egy komoly kapcsolatom férfival, akinek valamennyit el is meséltem a szexuális beállítottságomról, mivel nagyon erősen előjött bennem az érzés. Még biztatott is, hogy éljem meg a vágyamat. Már az első csóknál azt éreztem, hogy hú de jó, én ilyet még sohasem éreztem, a szex meg tényleg nagyon jó volt. Egymásba szerettünk a nővel, sohasem gondoltam hogy ez ennyire jó lesz. Férfiakkal nincsenek ilyen érzéseim. De nem is tudom mit tegyek hagyjam el a pasimat aki jó ember vagy mondjak le a szerelemről?
2018. okt. 6. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Tedd fel a kérdést magadban, hogy melyik nemmel vagy boldogabb? -amint ez megvan, tégy fel még egy kérdést:

Az a “jó ember” a fontosabb, aki talán múlandó, vagy a vágyaid, amik nemigen múlndóak?

N

2018. okt. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jól mondja az első.

Igen, lehet, hogy jó ember, sok jó ember van a világon, de szerelem nincs minden sarkon.

2018. okt. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van valaki, aki jó ember, de beleszerettél másba.

A kérdés nemektől függetlenül feltehető.


A barátod persze megjárta, hisz ő biztatott - de ilyen az élet, legyél vele korrekt, ha másba vagy szerelmes, mondd el neki.

2018. okt. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!