Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet bennem is vonzódás a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet bennem is vonzódás a fiúk iránt? Egyik barátomnak furcsa fétise van. Ki akarta próbálni és én belementem. Nem történt szexuális dolog, se orál se anál se semmi. De intim dolog volt.19f

Figyelt kérdés

Ezt a barátomat 5. osztály vége óta ismerem, együtt döntöttük el hogy hova megyünk gimnáziumba és MINDKETTŐNKET felvettek :)


Nade rövidre veszem a szöveget. Nálam voltunk hétvégén. Szüleim hétvégi házban mert hát miért is ne, a szar ídőben xD


a barátom elmesélte nekem, persze nem ilyen egyszerüen kicsit kikellett húzni belőle, de el akarta mondani szal elmesélte nekem hogy van egy fura fétise amit soha nem élt ki és mit szólok hozzá. Annyi volt hogy szeretné ha elfenekelnék. Elpaskolnák a fenekét xD LOL ezen még mindig nevetek és akkor is nevettem meg ő is :D Na szóval ő szerepjátékot is szeret meg ilyenek és megkérdeztem szeretné e ha elfenekelném. nem mondott semmit, és akkor elkezdtem játszani vele, mintha én lennék az aki vigyáz rá ő meg a gyerek és megtörtént:D


SZAL ELFENEKLETM EGY FIÚT xD


Na szal. ettől már van bennem vonzalom? Mert nem undorottam tőle, sőt, egész kerek lányos hátsója volt xD Igazából nem kézzel fenekeltem el, elég piros volt a feneke xD Még most sem hiszem el hogy ez megtörtént és erről beszélni tiszta vicc. nagyon vörös az arcom, bocsi ...:D


2018. febr. 7. 17:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Hogy van-e benned vonzalom, azt neked kell tudnod és ez a kulcs ebben a kérdésben. Szóval ha felizgultál közben, vagy vonzónak találtad a haverod hátsóját, esetleg azóta is erre gondolsz stb. akkor valószínűleg biszex vagy. vagy meleg.
2018. febr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, de azt igen hogy megismételném :'D Poén volt és igazából valahogy élveztem a szerepet na :D
2018. febr. 7. 17:56
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak te tudod megmondani, de szerintem érdemes lenne kísérletezni ezzel.

A haverod is élvezte? Mondta, hogy meg akarja ismételni veled?

Ha annyira jóban vagytok és ő is nyitott akkor beszéljetek meg kísérletezés gyanánt egy "pettinget", hátha lesz belőle valami.

2018. febr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hali. hát azt nem igen kívánom és szerintem ő sem. h ismétlés ő részéről? szó nem volt róla, de még mindig nevetünk ha beszélgetünk róla. igazából ha úgy állna a dolog simán menne megint ezt tutira veszem mert ő is élvezte. azóta elég sok ilyen rajzot meg képregényt meg ilyen lapokat mutatott témával kapcsolatban xD hát. vicces na xD voltköztük rendkívül röhelyes is :D
2018. febr. 7. 18:08
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
A 4. xD után fejbe lőttem magam. Már a hullám izomrágása írja ez a választ. Szerintem biszex vagy.
2018. febr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondtad, nem izgatott fel... Akkor leginkább: nem.
2018. febr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem egy jóféle szopás izgatna

Ha előttem lenne egy puha farok ami a számban keményedik meg

2018. febr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Játsszátok el fordítva is! Hátha a te popsid is egész lányos kerek. Persze kereshettek lányokat is elfenekelőnek, ha úgy a jobb...


Egyébként akármi is lennél vagy nem lennél, mindenki embernek számít, 21. század van, úgyhogy csináljátok azt, amihez kedvetek van.

2018. febr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ill. a haverodnak volt közben legalább merevedése, akkor elgondolkodtató a dolog. Ugyanis az elfenekelés során izgalomba kerül az ülőideg is, ami szexuális izgalmat, merevedést válthat ki.
2018. febr. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb mogyorózd meg egy kicsit!

Istenem, ha nekem lett volna ilyen barátom... boldog gyermekkorom lett volna!

2018. febr. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!