Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan fogadjam el, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el, hogy biszex vagyok?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok, de sehogysem tudom magamban elfogadni, hogy biszex vagyok, és hogy voltam már fiúval. Mit tegyek, hogy el tudjam magamnak fogadni ezt?

2018. máj. 30. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Így: biszex vagyok, elfogadtam. :) Szarj mások előítéletére. azonban mivel a társadalom előítéletes, jogod van mellébeszélned a való életben - de kizárólag önvédelemből!


Ha viszont kifejezetten önmagad előtt érzed jelenleg problémásnak a biszexualitásodat, arra azt mondom, még igen fiatal vagy, önismeret mélyítéssel idővel ez is megoldódik. Egyébként is szinte minden nemű fejlődésben az önismeret folyamatos mélyítése alapvető.


"Ismerd meg önmagad" - Delphoi jósda.


Gondold végig, mi zavar téged ebben.


Elárulok egy titkot: a nők is voltak már férfival... :)

Na, így talán már nem s olyan nehezen elfogadható a helyzet, nemde? ;) Bár, tudom, önmagában ez nem elég.

Úgyhogy hajrá , továbbra is mélyítsd önismereted! :)

Én is azt teszem, mint mindig. :)


Apropó, még egy leli és intellektuális támasz:

a pszichológusok jelentős része szerint mindenki biszex, még a homók is! Mégpedig a spektrum, a skála valamely fokán található mindenki, de aki nem biszex, az látens (rejtetten, öntudatlanul) biszex.

2018. máj. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%

#1 "a pszichológusok jelentős része szerint mindenki biszex, még a homók is! "


Max az 1 bites homok akik fűvel fával csinálják de engem csak a fa.sz indít be a punci nem.

2018. máj. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lemaradt 20/F/M
2018. máj. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy kimondtad, leírtad, hogy biszex vagyok, elfogadtad. Maximum a szégyenérzet dolgozik benned, amit a családi, társadalmi, esetleg vallási elvárásoknak való megfelelési kényszer okoz. Dobd a kukába ezt az egészet, és élj úgy, hogy nagy ívben teszel az elvárásokra!
2018. máj. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4%
Meleg vagy szerintem nem is bi.Fiuknál nem nagyon van ez a bi dolog.Hetero vagy full gay.
2018. jún. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon hosszú folyamat.amivel meg kell küzdened. Nincs rá recept tippek vannak de ennyi. MIndenkiben ez másként működik. Jelenleg az egész személyiséged felborult. A psziché és a személyiség nagy részét a nemi identitás határozza meg. Minden döntésünkben és cselekedetünkben, viselkedésünkben szerepet játszik. Amikor egy ilyen dologra fény derül megkérdőjeleződik minden az emberben, mondván ha azt se tudom eldönteni hogy a fiúkat vagy a lányokat szeretem (aminek egyértelműnek kellene lennie ilyen korban elvileg) akkor az életem többi döntését hogyan hozhatnám meg, hogyan viszonyulhatnék másokhoz, más kérdésekhez, az eddig kialakult személyiségem és érzéseim nem is igaziak stb
2018. jún. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Max az 1 bites homok akik fűvel fával csinálják de engem csak a fa.sz indít be a punci nem."


Erre annyi mondanék, hogy a biszexualitás önmagában nem feltétlen jelenti, hogy fűvel fával. Csak azt, hogy nem számít a másik neme. Lehet , hogy egy biszex leragad egy azonos neműnél évekre. Az is lehet, hogy egy ellentétes neműnél köt ki évekre. Sokféle biszex van.

2018. jún. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!