Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, a "nem osztozkodom"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a "nem osztozkodom" mentalitás mennyire szilárd?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk szerelmesek vagytok már régóta párkapcsolatban, a szex pedig kezdene ellaposodni, ekkor a pasi felvetné, hogy mi lenne, ha bevennétek még egy lányt harmadiknak, ahhoz mit szólnátok?


Van esetleg köztetek olyan, aki korábban foggal-körömmel kűzdött az édes-hármas ellen?


Tegyük fel, hgoy nem voltatok még lánnyal, de biszexek vagytok. Tényleg olyan komolyan kell ezt venni? Nem lehet csak szexként tekinteni rá, ami mindenkinek egyformán jó (a harmadiknak is)?



2018. nov. 26. 22:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A korotokat is leírnátok? Voltatok már lánnyal (az előtt)?
2018. nov. 26. 22:21
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Pasit miért nem lehetne bevenni?
2018. nov. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, először nem akartam bele menni mert tudtam hogy féltékeny leszek ha a barátom mással fog foglalkozni, de a vége az lett hogy a barátommal szakítottam a lány miatt. Sokáig együtt voltunk utána.
2018. nov. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Első: Azért, mert a párban a férfi tisztán heteroszexuális, a nő pedig biszexuális.


Második: Szóval otthagytad a pasidat a csajért? Akkor azért a kapcsolatért amúgy sem volt kár. Én inkább olyan helyzetekre lennék kíváncsi, ahol igazi szerelem volt, nem csak olyan "hát most vele jöttem össze, oszt akkor jó'van"


De azért köszönöm, ment a pont neked is.

2018. nov. 26. 22:28
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Köszi.

De igaz szerelem volt, vagyis tényleg szerettem előtte mégha nem is fogja nekem elhinni ezt most senki. :D

Viszont amellett hogy ez is benne lehet ami velem történt sem ajánlom ezt kapcsolatban. Ha mindenképp ki akarod próbálni két lánnyal, akkor kapcsolaton kívül, mert valaki valaki iránt többet fog érezni mint kéne meg jön a féltékenység és a többi és a többi.

2018. nov. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Első: Azért, mert a párban a férfi tisztán heteroszexuális, a nő pedig biszexuális."


Ez nem zárja ki a pasit, nem azért vennétek be pasit, hogy te is leszopd.

Nálunk például az extra pasi játszik, izgalmasabb fantázia, de mi olyanok is vagyunk, akik már tapasztaltabbak.

Kipróbáltuk nővel, jó volt, de főleg azért, mert párom már régóta ki akarta próbálni milyen egy másik lánnyal lenni. Engem annyira nem izgatott, mert sokkal jobban érdekel párom orgazmusa mint az enyém és emiatt nem tudok arra figyelni (vagy csak nem érdekel), hogy a másik nőnek is jó legyen, vagy nekem jó legyen, ezért főleg a párom van előtérben. Bár nem mondom a dupla orál kényeztetés nem volt utolsó :)


De ha választhatunk, akkor a 2 férfi felállást válaszuk mind a ketten. Párom óriásikat tud élvezni mikor egyszerre ketten veszik kezelésbe (ami egy extra nővel csak félig megy), és engem pedig az izgat halálosan, amikor látom, hogy párom mekkorákat élvez.


De a kérdésedre a válasz: ez a "nem osztozkodom" dolog elvont, mert itt a felfogás, hogy ő egy eszköz amit TI használtok pár órára, ő ilyenkor nem személy, nem ő használja ki a lányt, hanem a lány az extra farkat/puncit és nem akartok hosszútávon semmit tőle. Ha így fel tudjátok fogni, akkor elmúlik a féltékenység.

Engem sokkal jobban féltékennyé tenne, ha lenne egy extra pasi párom mellett, aki folyton elhívja kávézgatni, teljesen belsőséges a kapcsolatuk, olyanokat tud róla amit még én sem, minthogy egy olyan pasi aki megdugta, mikor mi azt akartuk, hogy megdugja, és még a nevére sem emlékszünk...

2018. nov. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Oké, hogy te nem nyúlnál a pasihoz, de az oké lenne a részedről, ha végignéznéd, ahogy a barátnődet más dugja?
2018. nov. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem abban nem lenne semmi jó, ha más dugná. Engem a pasi csak szimplán zavarna, mondom: Nem vagyok biszex. A lányt viszont biztosan izgatná a másik pucér lány...
2018. nov. 27. 20:44
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem izgatja annyira, mint amennyire zavarná az, hogy te vígan kúrogatnád a nőt. Te elméletileg arra vagy kíváncsi, mi a baja az ilyesmivel a biszex nőknek. Én is biszex vagyok, mégsem akarnék hármasozni párkapcsolatban, ez van. Sőt, elég undorítónak találnám, ha ezzel a "hát de a pucér nőket te is szereted, akkor miért nem mindegy?" dumával akarnák megmagyarázni nekem, hogy miért kell jó pofát vágnom az ötlethez.
2018. nov. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9-es, nem akarok semmit megmagyarázni. Van egy ilyen vágyam. Próbáltam elnyomni, nem ment.
2018. nov. 27. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!