Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok/nők mi lenne a reakciót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők mi lenne a reakciótok ha a szerelmetekről kiderülne hogy biszex?

Figyelt kérdés

2018. dec. 18. 10:02
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
12%
Ha a szex után, akkor azonnal dokihoz rohannék, hogy vajon mit kaptam el. Alap, hogy azonnal elhagynám, de ha beteg is lennék tőle, akkor megöletném!
2018. dec. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
85%
Semmi
2018. dec. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Első elég kegyetlen vagy. 2. Köszönöm!
2018. dec. 18. 12:29
 4/35 anonim ***** válasza:
80%
Megkérdezném, hogy komoly-e, ha azt mondaná, hogy igen, akkor vállat vonnék és ennyi.
2018. dec. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
33%
Hát.... Nem hiszem, hogy hoszzúéletü párkapcsolat lenne.
2018. dec. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudnék azután is vele együtt élni..
2018. dec. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
86%

Hát ez igazán fura számomra, az itteni válaszok...

Mármint ha lenne egy barátom, akit szeretek, és minden stimmel vele, jó vele együtt lenni, beszélgetni, szexelni, akkkor min változtat az, hogy a férfiakhoz is vonzódik?

Nekem ez teljesen rendben lenne, sőt... igazából ha ritkán hiányozna neki az, hogy férfival feküdjön le, akkor szerintem nekem az is beleférne. De szeretnék tudni róla, vagy akár megbeszélni, hogy milyen volt, de persze ez csak akkor, ha neki is oké. Akár még a hármasban is benne lennék, ha a másik férfi is vonzó. És persze, folyamatos szűrések, védekezés, ha több partnere is van a hosszú idő során.

2018. dec. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
64%
Miért baj az hogy nem mindenkinek férnek bele olyan dolgok amik neked igen? Oké hogy te ilyen vagy, de ettől még nem kötelező mindenkinek így gondolkodnia.
2018. dec. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
83%
Őszintén kíváncsi lennék, hogy milyen az a két férfi egy nő felállás, amiben a pasik egymással is foglalkoznak, szóval talán még örülnék is.
2018. dec. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
89%
Azt megértem, hogy mondjuk az nem férne bele, hogy veled van és egy férfival is szexel, de szimplán a tényt, hogy biszex szerintem el lehet fogadni, ugyanis semmin nem változtat a ti férfi-nő viszonyotokban. Ha a te szemedben ő kevésbe lesz férfi azèrt mert lázba hozzák a saját nemi adottságai is amellett, hogy a nőkhoz (!) is vonzódik, sőt... jelenleg párkapcsolatban él eggyel, az szimpla homofóbia szerintem, ami meg mondjuk számomra nehezebben tolerálható, de persze, nem vagyunk egyformák. Meg a másik, hogyha mindent szeretsz benne, a lényét, a lelkét, akkor egy ilyen dolog hogy zavarhat, amivel nem is árt másoknak? Én egyszerűen ezt nem tudom megérteni.
2018. dec. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!