Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti hogy fogadtátok el hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy fogadtátok el hogy az egyik nem jobban vonz mint a másik? 18/l

Figyelt kérdés
Én 15 voltam mikor rájöttem, hogy a lányok is érdekelnek. Aztán ugye gimiben még kilencedikben 2 fiú is tetszett (nem egyszerre) és azon a nyáron beleszerettem egy fiúba is. Aztán tizedik második felében a lányok elkezdtek nagyon érdekelni. 12.es vagyok de még mindig tart ez. Nem tudom, hogy változni fog-e. :( Nagyon nehezen élem meg ezt, sajnos nagyon sokat szorongok miatta.

2018. dec. 27. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ez van,nem nagyon tudtam tenni ellene.

és nem nem is akartam.Élek a lehetőségekkel amikből sajnos nincs 2x annyi mint gondolják egyesek...

2018. dec. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elején nagyon nehezen fogadtam el. Beszélni sem akartam nagyon senkivel. Később az segített, hogy egy hozzám közel álló emberrel kibeszélhettem a dolgot. 17 voltam, mikor rájöttem. Csapongtam egy évig, beszélgettem férfiakkal, nőkkel és elkezdtem elfogadni, hogy ez van. Adj időt magadnak, nyiss nők felé. Minél több pozitív élményed lesz, annál kevésbé fogsz szorongni.
2018. dec. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%

Hát ez van

El kell fogadni

2018. dec. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.😊
2018. dec. 28. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!