Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, akik valamikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, akik valamikor heterók voltak, hogyan fogadtátok el, hogy a másik nem iránt (is) vonzódtok?

Figyelt kérdés

Eddig 100%-ig meg voltam győződve, hogy én heteró vagyok, de mostanában kezdenek olyan dolgok izgatni, mint egy másik férfi leszopása, meg hasonlók.


Én egyáltalán nem akarom, hogy ilyenek izgassanak, de ez ellen nem tudok mit csinálni, nektek hogy sikerült ezt elfogadni?


Vagy csak úgy tehetek ellene, ha egyszer kipróbálom és remélhetőleg rájövök, hogy én nem is ezt akarom?


F/24



2018. okt. 12. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Aki meleg az meleg, nem volt hetero soha. A bixeszualitas meg mas kerdes.
2018. okt. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Aki meleg az meleg, nem volt hetero soha. A biszexualitas meg mas kerdes.
2018. okt. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok én is. Tenni ellene nem lehet,inkább ki kell élni a vágyakat. Szerintem sem egyértelmű hogy meleg vagy,lehet hogy csak kíváncsi, vagy biszex. Aztán ha kipróbálod és a nőkhöz már nem fogsz vonzódni,akkor meleg vagy.
2018. okt. 13. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel
2018. okt. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Aki heteró az nem fog azon agyalni hogy más pasival legyen!


Akinek ez meg fordul a fejében az nem meleg hanem bisexuális!

2018. okt. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!