Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért nem tudok/akarok más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok/akarok más dolgokat is fiúval? 18/f

Figyelt kérdés

Sokáig úgy voltam (kb 12 éves koromtól) hogy én meleg vagyok.


Aztán 16 éves koromban jött egy lány, na ott szerelem volt első látásra, kb másfél évig együtt is voltunk, most már csak "szórakozunk".


Ott ugye nem volt kérdés, kiprobaltunk mindent amit lehetett szexuális értelemben.


Most hogy már nem vagyunk együtt (csak néha a szex miatt) ezért szeretném kiprobalni fiúval. Fiú volna is rá (osztálytársam) akiről én tudom hogy biszex és nem beszélne senkinek a dologról.

Az a gond, hogy abszolút nem kívánom azt hogy megdugjam vagy ő megdugjon.

2 dolgot szeretnék csak, hogy lesz#phassam és rám élvezzen... Miért van az hogy egyszerűen mást nem akarok fiútól?



2018. dec. 28. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Nincs ezzel gond, én is ugyanígy voltam és most is ezt a két dolgot szeretem. F. bi.
2018. dec. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én se próbáltam még soha, de engem is csak ugyanez a két dolog izgat. Talán azzal a különbséggel, hogy én inkább azt akarnám, hogy a számba élvezzen, és lenyeljem.
2018. dec. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mind lelki eredetű, tuti nem tudod teljesen elfogadni, hogy fiúval akarsz lenni, esetleg hogy passzív szerepbe kerülj. Talán csorbul a férfiasság, ha egyszer már megraktak valakit. Szerintem nincs gyönyörtelibb érzés annál, mikor a két test "eggyé válik", és érzed a surlódást, ahh. :D Az ilyen csak hoki, csak orál az mind játék, amik jó dolgok, de szexnek nem mondanám.
2018. dec. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fiatalabb, tehát 12-16 éves korodban se vonzott az anális szex?
2018. dec. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont a szopás nem jött be nagyon sokáig,csak az anális szex passzív szerepben.
2018. dec. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem minden biszex pasi szeretne az első alkalommal mindent kipróbálni egy másik pasival. Beszélgess az osztálytársaddal, hogy őt érdekled-e, mint lehetséges partner. Ha igent mond, akkor már csak azt kell megbeszéltek, hogy te mit szeretnél, és, hogy ez megfelel-e neki.
2018. dec. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!