Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ékszerek, körömszín és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ékszerek, körömszín és smink jön be a pasiknak? Extra nőies akarok lenni a sokadik randin, a lenti ruhához keresek ilyen dolgokat.

Figyelt kérdés
[link]
2017. jan. 28. 07:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Egy szép bordóra kifestett kéz- és lábujjkörömnél nincs szexibb. De tetszik még a fekete, királykék, lila, sárga lakk is. Ékszer max egy szolid ezüst vagy fehérarany lánc, 1-2 gyűrű, karkötő. Smink szolid, inkább krémesebb színvilág, archoz illő. Pl. beige, mogyoró szín, esetleg extra sötétlila, mályva árnyalattal megspékelve. Csak szolidan. A ruha nagyon szép.
2017. jan. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Rossz kategória.
2017. jan. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

a ruha nagyon szép, nem nyomnám agyon.


piros rúzs, piros körmök, vékony aranylánc medál nélkül és pontfülbevaló.


N

2017. jan. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

uhhhh

egyszer lenne egy ilyen randim hogy ilyesmi lánnyal jön össze...csak egyszer!!!!

sztem fekete körmök, vagy mélybordó, rúzsból szintén bordós (nem élénkpiros, az sokaknak taszító) egy stílusos nyaklánc, ami egyszerű.

26/F

2017. jan. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ami te vagy. Most mindenki leírja a bordó lakk, vékony lánc kombót, de ha te nem az vagy?
2017. jan. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én egy ezüst, feltűnőbb láncot vennék fel, lilás rúzzsal vagy hozzá illő, vagy fekete körmökkel. A hajamat is megcsinálnám valahogy, de kiengedve maradna nagyrészt, félkonty szerűen. Lehetőségekhez mérten fekete magassarkúval.
2017. jan. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha mar most is talalkozik Veled,akkor az jon be neki. Te jossz be neki. Innentol kezdve,barmit frlvehetsz t,tetszeni fog!

Ugy oltozz,ah szerinted jol all es jol erzed magad. Ami kifejez Teged.

A szemelyiseged,arcod,alakod fontos. A tobbi mind kidobhato,cserelheto.

N

2017. jan. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tényleg ennyi fiúnak jön be, gondolja nőiesnek a fekete lakkot? Ezt nem is gondoltam volna.. :)
2017. jan. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8%

Jó ez a ruha.

Viszont nem mindenkinek jönnek be a piros, bordó körmök. Szerintem pl egy halványrózsaszín vagy gyöngyházfény jobb lenne. Szolidabb, elegánsabb.

2017. jan. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Látod? Senki nem tudja, a pasidnak mi tetszene. Ezért mondom, hogy ne adj mást, mint aki vagy.


Én pl szoknyában mennék, de csak szoknyáim és ruháim vannak, egy darab gatyám sincs. Tehát azt kapja, amit lát. Van saját stílusom. Ha mást játszok el, mások lesznek az elvárások.

2017. jan. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!