Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Belém vésték hogy nem lehetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém vésték hogy nem lehetek homoszexuális. De én úgy érzem hogy biszexuális vagyok azaz a fiukhoz is vonzódok de csak szexuálisan. Párkapcsolatilag csak lányok érdekepnek. Akkor most biszexuális vagyok vagy micsoda, illetve nagyon ciki és gáz?

Figyelt kérdés
2019. jan. 3. 15:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Biszexnek tűnsz.

Szerinted ciki? Gáz?

Mi vonz a fiúkban?

2019. jan. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Hát inkább csak annyi hogy örömet okozzak de úgy érzem egy lánnyal nehezebb és benabb lennék de fiúként tudok mi jó és mi nem.

Igen cikinek tartom illetve gáznak is. Lehet hogy csak azért van ez mert nagyon félénk vagyok a lányokkal és zavarba is jövök szóval nem tudom

2019. jan. 3. 16:07
 3/19 anonim ***** válasza:
Fiúnak hogyan okoznál örömet? :P
2019. jan. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát ez ciki de valószínű megengednék neki sokmindent....illetve lehet az hogy csaj azért van mert nem tudom milyen lánnyal lenni?(szűz vagyok)
2019. jan. 3. 16:16
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
mi az a sok minden? :P
2019. jan. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Figyelj, úgy érzem, hogy téged ez nem segítés miatt érdekel ez szóval nem szívesen mondom el
2019. jan. 3. 16:22
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne segítés?


Figyelj, úgy nézem, biszex fantáziáid (is) vannak. Szóval biszex vagy. Hogy ezt megéled-e, a te választásod.

Mitől lenne ciki vagy gáz? Az gyerekeknek van. Na meg nem kell ezeket a vágyaidat minden ismerősöddel megosztanod. Elég azzal, akivel kiéled.

2019. jan. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Elég félénk vagyok szóval félre érték pár jelet pl :P vagy ilyesmiket
2019. jan. 3. 16:30
 9/19 anonim ***** válasza:
De most mitől félsz? Egy anoním beszélgetésben? :P
2019. jan. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Sok minden
2019. jan. 3. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!