Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hölgyektől kérdezném mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyektől kérdezném mit tennétek, ha kiderülne a párotokról, hogy titokban transzexuálisokkal szexel?

Figyelt kérdés

Jelen esetben én vagyok a cselekvő fél, barátnőm nem tudja.


(Tudom, erkölcstelen, férfiatlan és hányingerem is van saját magamtól, de nem merem elmondani, mert ha kiderülne hatalmas vihart kavarna)


2019. jan. 9. 20:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
87%

Tökmindegy, hogy férfival, nővel, hermafroditával, transzneművel, vagy akár egy űrlénnyel csalod a párodat, a hűtlenség minden formája gusztustalan.

És marhára remélem, hogy a társadalom még jó ideig olyan begyepesedett lesz, hogy az ilyesmit elítélje.

2019. jan. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Megcsaltad? Meg. Szégyelld magad, és inkább hagyd ott a barátnőd, ha már bevallani nem akarod neki. Ha egy valakivel megcsalod, többel is meg fogod, nem kell neki az, hogy még rajtad keresztül elkap valamit.


Transzexuálissal csalod? Senkit nem érdekel. Nem ez a lényeg.

2019. jan. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Hogy akkor és ott, a sokk miatt mit tennék, nos azt nem tudom. De most, tiszta fejjel, ezt mondom.


Azonnal fognám a lányomat és elmennék vele együtt egy HIV és hepa tesztre, a férjemnek pedig megmondanám, hogy mire hazaérünk ne ne legyen ott!


Beszélnék az ügyvédemmel is, hogy intézze el, hogy soha ne láthassa a gyereket, ha kell elveretném magam valakivel, hogy feljelenthessem bántalmazásárt. Ha pedig beteg lennék tőle, vagy esetleg a lányom kapott volna el valamit, akkor rászánnám a pénzt és megöletném! Komolyan!

2019. jan. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Csak nekem fura hogy ez a kérdés fel van téve még egyszer csak ott fiúktól kérdezik mit tennének fordított helyzetben, és pár perc eltéréssel egy szintén 46 százalékos válaszadó válasza van ott is.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__biszexualitas__9..

2019. jan. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
14.-nek. Arra is én válaszoltam és ugyan azt tenném.
2019. jan. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerre vagy férfi és nő? Mert az egy férfiaknak feltett kérés ez meg nőknek szól.
2019. jan. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
2019. jan. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Azt tudom hogy mindkettőt te írtad de én nem erről beszéltem most.
2019. jan. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
91%

És jé milyen érdekes hogy most felment 48 százalékra,és a másik kérdés alatti válaszoló is pont tegnap még 46 százalékos volt, és pont most lett ő is 48 százalékos.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__biszexualitas__9..


Tehát összegezve egy olyan kérdésre hogy mit tennének a pasik ha megcsalná a barátnőjük nővel, tegnap 22:42kor jön egy nem homofób férfi válasz egy 46 százalékos válaszolótól, és pár perccel később 22:48kor ennek a kérdésnek a megfordítottjára jön egy undorítóan homofób "női" válasz egy szintén 46 százalékos válaszolótól. És csodák csodájára egyszerre megy fel a százalékuk pont ugyanannyiról ugyanannyira, 46ról 48ra amikor elvileg két külön felhasználó válaszol.


Csak nekem tűnik úgy hogy egy pasi próbálja rossz színben feltüntetni a nőket?

2019. jan. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!