Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha hármasból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha hármasból, az egyik lány többet érez irántam?

Figyelt kérdés
Mostanában kezdtem észrevenni rajta, hogy többet érez irántam, attól függetlenül hogy az elején leszögeztük mindhárman, csak szex. Persze megértem, de most kicsit össze vagyok zavarodva mert ha folytatjuk, neki csak rosszabb lesz, ha esetleg én is megkedvelem őt és adok egy esélyt ennek az egésznek, a másik lány nyílván akkor meg nem vehet már részt ebben. Beszéltem vele erről, ő tagadta többet érezne irántam, gondolom mert fél attól, hogy akkor ennek annyi velem. Nem tudom volt-e valamilyen tapaszzalata ilyennel kapcsolatosan, de örülnék tanácsoknak. Legjobb barátommal beszéltem erről, de úgy érzem nem lettem előrébb.
2018. aug. 21. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Tetszik a lány? Ismerkednél vele normálisan? Ha igen akkor megéri felrúgni a kis hármasfogatot?

Ezeket válaszold meg előbb

2018. aug. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!