Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tehetnék ilyen patthelyzet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ilyen patthelyzetben?

Figyelt kérdés
Biszexuális srác vagyok 19 éves, a családomból senki nem tudja hogy a saját nememhez is vonzódom, az hogy elmondjam nekik ki van zárva, nagyon homfóbok mind. A barátaim úgyszintén ők sem tudhatják. Mégis hogyan ismerkedhetnék így srácokkal?

2019. jan. 17. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Téged el kell kísérni a randijaidra?
2019. jan. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem!

Csak tudod az "ott alszom haveromnál" meg hasonló szövegek nem fognak örökké bevállani.

2019. jan. 18. 16:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Senki sincs a baráti társaságodból, aki egy kicsit is liberális?
2019. jan. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy örökké nem mondhatod, hogy egy barátodnál alszol, de egy jó darabig még igen.
2019. jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt túlparázod. Attól, hogy nem mindig alszol otthon még nem fogják azt hinni, hogy fiúval vagy. Sőt alapból azt fogják gondolni, hogy biztos barátnőd van. Ha semmiképp nem szeretnéd otthon elmondani az is rendben van. Mondhatod azt is akár, hogy mész haverokkal szórakozni és majd "holnap jövök", vagy egy lánnyal ismerkedsz, egy haverodnál leszel...


Ismerkedni pedig a netes társkeresőkön a legkönnyebb, utcán szinte lehetetlen. Arra meg van megoldás, hogy nehogy egy ismerős rátaláljon a profilodra és felismerjen: az arcod részben takard ki és annak küldj arcképet, aki neked is küld.

Máshogy sajnos nem lehet ismerkedni.

2019. jan. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha elszoktál járni és van,hogy nem alszol otthon akkor simán megoldható a dolog.


Ne parázd túl egy darabig ki lehet találni dolgokat, később meg ha esetleg komolyabbra fordulna egy kapcsolat. Akkor bejelented,hogy szeretnél önálló életet élni(és persze ha melozol) kivennél egy szobát. A srác meg csak lakótárs. Erre nem fog senki rájönni.


Én lány vagyok,de ha úgy alakulna egy lánnyal ugyan ezt tenném,mai világban minden fiatal több fiatallal lakik az olcsóbb lakhatás miatt. Nem fog feltűnni senkinek sem jó darabig. Csak max az,hogy nincs senkid,mert nem beszélsz róla. Amúgy sokat segít ha találsz egy hasonló netes barátot akivel megoszthatod a gondolataidat,esetleg össze jártok,haverok lesztek.

2019. jan. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!