Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Homoszexuális lettem-e?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexuális lettem-e?

Figyelt kérdés
Egy BDSM partyn voltunk a párommal, (aki nő) és ott megkérdezték, hogy le lehet-e engem szopni. Mivel beleegyeztem, az egyik domina ráparancsolt a szolgájára, hogy szopja le a farkam. A fickó elém térdelt és leszopott. Szerintetek ettől én homoszexuálisnak számítok? (Ez előtt nem volt szexuális kapcsolatom férfival és nem is tervezem hogy legyen.)

2019. jan. 29. 14:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
nem
2019. jan. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 _Vale ***** válasza:
96%

Egy homoszexuális ember csak és kizárólag a saját neméhez vonzódik szexuálisan és érzelmileg is. Szerintem te se hiszed hogy meleg lennél.

Léteznek biszexuálisak akik valamilyen mértékben vonzódnak mindkét nemhez szexuálisan és/vagy érzelmileg. Van aki egész kicsi mértékben, van aki egyenlő arányban.

Heterókat minden értelemben csak a velük ellentétes nem érdekli, vonzza.

2019. jan. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%

És az asszony mit szólt hozzá, hogy egy másik faszi cumizott le? Vagy legalább te tudtad, hogy így lesz, amikor kérdezték?

Én tuti elzavartam volna a csávót, ha le akart volna cumizni.

2019. jan. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%

Bédéjesem, meg a domina szolga. Lol. Hát hetero nem vagy maradjunk annyiban. Szép új világ mutasd magad.

Nekem aztán integethetne a bőrgatyás Mariska az ostorával, de Pista akkor se cummanthatna le.

2019. jan. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Enyhe biszexnek mondanálak.

Szerintem nem az izgatott, hogy épp egy pasi szop le, hanem a domina, és a sub szerep.

Azért enyhe, mert ha a domina nem lett volna ott, nem hiszem hogy belementél volna, hogy leszopjon egy pasi.


Ismerek olyan biszex párokat, akik párban az azonos bennem is vannak, de szólóban már nem mennének bele.

2019. jan. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
huh de sexi helyzet,hol van ilyen parti? en is mennék
2019. jan. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem lehet tudni, mindenesetre rákanyarodtál egy ösvényre, ami oda is vezethet, ha élvezted a dolgot (netán jobban is, mint a feleségeddel folytatott aktust) és a jövőben keresni is fogod az alkalmat.
2019. jan. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Persze, hogy éveztem, különben hogyan mentem volna el? De magamtól nem keresem a férfiak társaságát, és nem is izgatnak fel, a nők annál inkább. Főleg a kissé teltebb MILF-ek, amilyen a párom is. A párom (nem vagyok nős) és a barátnője találták ki, és együtt kérdeztek meg engem. Tudtam, hogy lehet hogy férfi lesz aki le fog szopni, de nem voltam biztos benne mert szolgálólányok is voltak bőven...
2019. jan. 30. 12:12
 9/14 anonim ***** válasza:
Ugy olvastam a végét hogy "szopolányok" :D
2019. jan. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Miután úgy mentél a partira, hogy tudtad, hogy lehetséges, hogy egy pasi fog leszopni, és bele is egyeztél, biszex vagy. Még akkor is, ha egyébként nem izgat, hogy egy másik férfivel kettesben legyél.
2019. jan. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!