Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Homoszexuális lettem-e?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexuális lettem-e?

Figyelt kérdés
Egy BDSM partyn voltunk a párommal, (aki nő) és ott megkérdezték, hogy le lehet-e engem szopni. Mivel beleegyeztem, az egyik domina ráparancsolt a szolgájára, hogy szopja le a farkam. A fickó elém térdelt és leszopott. Szerintetek ettől én homoszexuálisnak számítok? (Ez előtt nem volt szexuális kapcsolatom férfival és nem is tervezem hogy legyen.)

2019. jan. 29. 14:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
15%
Mivel volt már férfival szexuális kapcsolatod, ezért igen. Ezt már soha nem tagadhatod le. Ha meg élvezted is, akkor gyaníthatóan nem ez volt az utolsó.
2019. jan. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 De La Cruse ***** válasza:
13%

Jó nagy ost...ságot csináltál. A párodat is megcsaltad.

Szóval sem tisztességes, sem hűséges, sem okos nem vagy!

2019. jan. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
De La Cruse (12-es): Nem a tisztességem, hűségem és az intelligenciaszintem volt a kérdés!
2019. febr. 1. 03:34
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Fizikai képtelenség, hogy meleg legyél ha egyszer már a heteró oldalt is szereted.

Másrészt biszexuális, aminke vannak árnyalatai, a legenyhébbtől az erősig.

Harmadrészt, szerintem a legtöbb férfiben van biszexuális hajlam csak sokaknál ki sem teljesedik mivel fejben annyira lezárják a témát.

Aztán egy egy ilyen élmény hatására előjöhet, de ez nem arról szól, hogy egy heterót meleggé lehetne tenni, ez csak ilyen legenda. Szimplán rájössz, hogy más is bejöhet mint amiről eddig gondoltad.

2019. febr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!