Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex vagyok ha voltam már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok ha voltam már szerelmes nőbe, mégis ismerkedéskor totál beparázok és menekülni akarok?

Figyelt kérdés
Szóval annyira félek hogy kiderül hogy társkeresőn, tinderen nőkkel ismerkedem, hogy sokszor lelépek. Pedig vágyom arra, hogy megcsókoljak egy nőt, meg szerelmes legyek. De mégis annyira félek, hogy kiderül, hogy elrontom az ismerkedést, és elmenekülök. Hogy lehetne ezt megoldani?
2018. jún. 5. 21:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg azon is agyalok hogy mi van ha nem is nővel beszélek.
2018. jún. 5. 21:27
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nőkkel (is) akarsz ismerkedni, akkor biszex vagy, attól függetlenül, hogy összejön-e, vagy nem. A parázás meg azért van, mert túl maradi vagy és tudat alatt még mindig azt hiszed, hogy ez bűn, vagy abnormális dolog (lehet, hogy azért, mert így neveltek).
2018. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kizárt,h ne vedd észre ha pasival beszélsz!

Egyébként meg nem kell félni,nem esz meg senki,elhiheted! :D

2018. jún. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!