Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek a pasik hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a pasik hány százaléka nézne meg két csajt együtt, és a nők hány százaléka két férfit?

Figyelt kérdés

2019. febr. 20. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pasik 80% a megnézné a 2 csaj együttest :)
2019. febr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Férfiként mondom, szerintem a pasik jelentős többsége nézne meg egy leszbi kalandot, valószínűleg elenyészően kevesen nem.

Nők nevében nem nyilatkozhatok.

2019. febr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem a pasik 90%-a nézne meg 2 csajt.

A csajok 10%-a 2 pasit.


L

2019. febr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát pasiként aki két csajra nem gerjed... biztos nincsenek sokan.


A csajok inkább barátkozni szeretnek a langyos fiúkkal, nem nyálcsorgatni. Igaz, férfiként nem nyilatkozhatok a nevükben.

2019. febr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos én egy biszex lány vagyok. Két lányt kevésbé néznék meg, mint két fiút. Nem azért, elképesztően szexi, amikor két lány szereti egymást, de ha már leszbikus kalandról beszélünk, akkor inkább benne szeretnék lenni, mint kívülről szemlélni. A két férfi pedig... ha külön-külön is tetszenek, akkor szerintem brutálisan bevadítana. Na most, hogy a kérdésre válaszoljak, szerintem ezt nem lehet tudni, így hogy nincs előttem egy reprezentatív felmérés, de ha az eddigi tapasztalataimra figyelek, akkor valószínűleg a lányok jóval kevésbé tartanak vonzónak két férfit együtt, mint egy férfi két nőt.
2019. febr. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Lanyok kevesbe perverzek igy igazabol nem is nezik
2019. febr. 21. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Szívesen megnéznék két pasit
2019. febr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én talán megnézném a két pasit.

A két csaj, meg egyértelműen..(véleményem szerint) a pasik 90%ának tettszene..

2019. febr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!