Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok mik voktak az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mik voktak az első jelei annak hogy a saját nemetekhez (is) vonzódtok?

Figyelt kérdés
2019. febr. 24. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmes lettem a legjobb barátnőmbe. 17 évesen.

Aztán igazából eszembe jutott, hogy kisebb koromban, amikor úgy 8-10 éves lehettem, volt egy sorozat, amiben volt egy lány karakter, aki nagyon szép volt, és volt, hogy azt álmodtam, hogy megcsókolom, és akkor ez ilyen furcsa volt, mert annak tudtam be, hogy biztos azért álmodtam ilyet, mert olyan szeretnék lenni, mint ő, de tekintve a későbbi eseményeket, nyilvánvaló, hogy valójában tetszett nekem az a karakter, meg a külseje, de nem volt előttem ilyen modell, ezért nem tudtam hova tenni.

20/L

2019. febr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szinte kizárólag a lányokon és a nőkön akadt meg a szemem egész életemben. Persze felismertem, ha egy férfi jól nézett ki, de valahogy az sosem "hatott meg".
2019. febr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen fura, az én személyiségemnek már tulajdonképpen 8 éves korom óta voltak biszex vonásai, csak akkor még egyáltalán nem gondoltam erre.


Volt (nem is egy!) általános iskolai tanárnőm, akit hihetetlenül esztétikusnak és szimpatikusnak tartottam. Valahányszor a közelében voltam, vagy rám nézett, a torkomban dobogott a szívem, és én voltam a legboldogabb, ha akár egy szót is szólt hozzám.

Volt olyan “példaképem”, akit éveken keresztül cosplayeltem. Ugyanolyan ruhákban jártam, mint ő, és még a nem mindennapi hajviseletét is leutánoztam, mert szerintem tudat alatt az hittem, hogy így majd jobban szimpatizál velem, és ő is legalább olyan közel érez magához, mint én őt, de persze inkább megtartotta a tisztes távolságot, mert az nem normális, ha egy kislány egy civil embert istenít...

Eleinte azt hittem, hogy ez csak egy kislányos rajongás azzal a különbséggel, hogy én akkor nem Hannah Montana, meg egyéb tipikus kiskamasz-tv műsorok szereplőire voltam rákattanva, hanem hétköznapi emberekre, jellemzően nálam 20-25 évvel idősebb korosztályra.


Már pár éve ténylegesen tudom, hogy biszexuális vagyok, de arra, hogy lényegében már ilyen korán voltak a beállítottságomnak előjelei, nem olyan régóta jöttem rá.

Manapság már értelemszerűen inkább a saját korosztályom vonz, ha lányról van szó.

2019. febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó mindent leírt, én ugyanígy éltem meg.

33N

2019. febr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!