Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nem gondoljátok hogy valami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gondoljátok hogy valami gáz van, hogy egyre több a bisex csaj?

Figyelt kérdés

2019. febr. 27. 11:16
1 2
 1/15 _Vale ***** válasza:
78%
Hál istennek. 😍
2019. febr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom, mert nem ismerem az összes csajt hogy következtessek belőle. Gondolom Te sem.

Bizonyos szűkös körökben (mint pl. itt) talán többen lehetnek a biszexuális nők, de aligha számít.


De ha többen lennének is, nem gondolnám problémának.

2019. febr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem, sőt biszex lányként kifejezetten örülök neki.

Nincs ezzel semmi gáz.

És mielőtt megkérdezed, a férfi biszexualitásról is ugyanez a véleményem, le is írtam két kérdéssel lejjebb. ;)

És kérdező te melyiket gondolod gáznak: hogy sok a biszex csaj vagy sok a biszex srác?

24/l/bi

2019. febr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#1


Mielott istennek koszongetsz olvasd el a bibliat eliteli az azonos nemuek fajtalankodasat!

2019. febr. 27. 12:13
 5/15 _Vale ***** válasza:
70%

Leszarom mit ír a biblia, meg mit gondol más, a boldogságot választom. Hedonista vagyok bocsi.

H meg a pokolban fogok elégni egy csomó másik

biszex lánnyal...😍 Alig várom. :DD

2019. febr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi a gàz vele? Èn is biszex làny vagyok. Bàr a magadfajtàk miatt jobb lenne ha csak leszbikus lennèk.
2019. febr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

A szexualitásodat nem választhatod meg, így nem lehet több vagy kevesebb biszex annál, mint amennyi eddig volt.


Az viszont lehetséges, sőt, valószínű, hogy manapság több nő akar női partnert, mert - hogy 100%ig őszinte legyek - ez a jobb választás.


(Amúgy meg találhatnál magadnak jobb esti mesét a Bibliánál, meg egy Istennél kevésbé elmebeteg képzeletbeli barátot...)

2019. febr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ezzel nincs baj. Én is biszex vagyok. De szerintem nem egyre több van, csak egyre több válalja fel. Most például egy történelmi könyvet olvasok és 1700-1800 között vagyunk (a könyv 1615-1918-ig tart) és már itt is előfordulnak a leszbikusok, a biszexuálisok és a melegek. Ez nem annyira új dolog, csak mostanában egyre kevésbé elítélendő.
2019. febr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Tesztek kimutatták hogy minden nő biszex, még az is amelyik tagadja.
2019. febr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mint ahogy egyre több bisex srác is van.nem is értem ez miért gond hpgy azonos nemüvel is élvezem az együttlétet?24f
2019. febr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!