Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 18 évesen ilyenre gondolni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen ilyenre gondolni?

Figyelt kérdés

4 éves kapcsolatban éltem egy férfival, akivel fél éve szakítottunk, miatta, és nem miattam. Mindig is féltem a homoszexualitástól, sosem tudok csókolózó férfiakat/nőket nézni.

Pár napja egy buliban voltam, és ott két lány smarolt. Nem bírtam rájuk nézni sem, de azóta elgondolkodtam, hogy mi van, hogy ha én is hiszed leszek egyszer. Azóta be beszéltem magamnak, és két napja rettegek, hogy leszbikus vagy biszex vagyok. Mindig megnézem a nőket, de csak, hogy összehasonlítást magammal. Sosem tudnék megcsokolni egy nőt pl. Szexuálisan nem vonzanak. Mégis napok óta rettegek, hogx egyszer az leszek... 18 evesen nem ciki feltenni magamnak ezt a kérdést?

18/L



2019. márc. 3. 12:30
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nagyon hasznos válaszokat. Az utolsót nem igazán értem, kérlek fejtsd ki, vagy írd le.
2019. márc. 3. 18:07
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Édes istenem...

NEM vagy az.

De azért ahogy vélekedsz a homoszexuálisakról/biszexuálisakról, az szerintem már undorító...

2019. márc. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Szerintem meg semmi undorító nincs ebben! Mindenki ahhoz vonzódik, akihez akar (vagy ahogy be van kötve) csak ne előttem. Én sem nyalom falom mások előtt az aktuális férfit, akkor más se tegye ezt akár azonos nemű, akár nem. Köszönöm szépen a válaszokat!
2019. márc. 3. 20:15
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Arra értettem, hogy mennyire rettegsz tőle... nem vagy az, de ha az lennél akkor se lenne olyan világmegrengető katasztrófa, mint ahogy beállítod.
2019. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
De az lenne. De abszolút nem érzem magam annak, viszont napok ota betegesen rettegek tole. Ez valami pánik betegseg? Ez azóta van, mióta előttem smarolt a két lány. Nem bírom az ilyet valamiért.
2019. márc. 3. 20:35
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem attol lesz bajod ha bisex leszel hanem attol ha elfojtod mert elitéled


Az egesz életedet tonkre fogják tenni a meg nem élt vágyak


Lehet hogy nem most, hanem 10-20 ev mulva


Csak azert mert masok azt mondjak hogy nő mellé ferfi kell meg gyerek az nem mindig ugy van

2019. márc. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
De nekem nincsenek vágyaim egy nővel. Valójában a szakítás óta senkivel nincsenek vágyaim.
2019. márc. 4. 08:20
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem vagy bi, leszbijus biztos nem, es ha az lennel se lenne semmi

Megnyugodtal?

2019. márc. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, próbálok
2019. márc. 5. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!