Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem úgy bánik velem a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem úgy bánik velem a barátom, ahogy eddig, van okom ilyenre gondolni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nem is megcsalásra gondolok feltétlenül. Hanem arra, hogy szerintem barátom már nem szerelmes belém. Nem akar elhagyni, mert bele van kényelmesedve a kapcsolatunkba (5 éve vagyunk együtt). Mivel sokat dolgozik, tényleg nem lenne ideje csajozni. Max úgy, hogy a haverok vinnének neki valakit, ha éppen találkoznának (mert még a barátaival sem tud).

Velem se találkozik sokat emiatt.


Szóval szerintem mivel nem lenne ideje becsajozni, és elvan velem, így nem lép. Lehet nem vagyok neki jó, de végülis jobb velem lenni, mint egyedül.


Volt már valaki ilyen helyzetben? Ha rákérdezek, mindig hülyének hív, meg hogy túlbonyolítok mindent... kerüli az ilyet, és makacs -y bevágja a durcit -> semmire se válaszol.

Hát most őszintén, hogy lehet így vele megbeszélni bármit is? Azt érzem lesz*rja a fejem. Mindegy mit mondok, úgyse érdekli. Ha problémám van, az csak az én problémám, nem az övé. Őt ilyennel ne terheljem...


Félek én is szakítani, nekem ő az első mindenben, nagyon hozzánőttem... tudom, bennem is van hiba.


2015. aug. 16. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Papucs nő vagy. Kivágni a srácot!
2015. aug. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
De csak járj utána én sem figyeltem oda jól közben meg ette a depresszió,hogy mennyire különbözünk és ő nem akar gyereket meg házasságot. Ültesd le és addig ne hagyd békén amíg nem vall szint. Én is hibás voltam,hogy nem erőszakoltam ki,hogy mi a baj,hanem bekattant és lelépett.(7 év)
2015. aug. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha ezt érzed és ezt látod magad körül,akkor biztosan van is alapja.Eltávolodott tőled,az mindegy,hogy miért,de sajna megtörtént.Innentől már csak az a kérdés,próbálod-e visszaédesgetni magadhoz,vagy feladod.Gondold végig,melyik érné meg jobban.
2015. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
De gondolom te mindent megteszel igaz? És csak ő a hibás...
2015. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Senki nem mondta, hogy csak ő a hibás. Pont egy nagyon nehéz időszakon megyek keresztül, rá lenne a leginkább szükségem, mégsincs sosem mellettem.

Mindig tettem a kapcsolatért, hogy működjön. Ha már nem tetszem neki, nem szeret, hagyjon el, de nekem már nincs erőm találgatni mi a baja, min kéne változtatnom... egyszerűen nem kommunikál.

2015. aug. 16. 18:31
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

A nem kommunikáló fél már nem része az emberi kapcsolatnak, csak ott van - dugni, megszokásból, lustaságból.


Ne félj szakítani, nagyon ritka az, hogy az első lesz az igazi is.

Képzeld el magatokat még 5-10 év múlva! Tán már köszönni se fog.

2015. aug. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már kb 3 év eltelt. Mesélsz nekem mi történt végül? Én most járok hasonló cipőben.
2019. febr. 1. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!