Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Passzív fiúk, ti sem találtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív fiúk, ti sem találtok olyan aktívot, aki ne tűnne el pár üzenetváltás után?

Figyelt kérdés

2019. máj. 23. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Megfordítanám a kérdést, én aktív vagyok és miért nem találok olyan passzív értelmes embert, aki nem tűnne el pár uzenet után ?

Mindkét kérdésre a válasz : kamuzás és gyávaság van a háttérben, megy a recska a monitor előtt, és a sok ígéret. Aztán huss.....és másnap új regisztrációval kezdi elölről....

2019. máj. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudjatok,de 1000-ből 1 et fogtok találni aki el is akar menni hozzátok. Általában azok az emberek mernek,akik nem írják le neked,hogy mennyi mindent csinálna meg hogy milyen jó lesz.


Aki tényleg úgy ír veled,hogy nem viszi túlzásba és nem nagy a lelkesedése,az nagyobb eséllyel fog találkozni. :)


Nem szabad egyből aznap találkozót beszélni,hanem megnézni,hogy egyáltalán szimpatikusak vagytok-e egymásnak másnap,harmadnap is.


Aki nagyon erőlteti,hogy mennyire szexelne,az csak a videókat akarja helyettesíteni egy interaktívabb beszélgetéssel.

2019. máj. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Én is aktív vagyok és nekem is az a tapasztalatom, hogy a passzívak pár üzenet után vagy a találkozó előtt eltűnnek, nem jönnek el vagy még törlik is magukat.

Roppant szánalmasak és gyávák.

2019. máj. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én aktív 22 éves srác vagyok Pesten. Én sem találok értelmes passzív srácot aki találkozna is..
2019. máj. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mikor passzív voltam, inkább olyan akadt, akit nem lehetett lekoptatni

De most passzívval vagyok együtt, kapcsolatban

2019. máj. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én passzív vagyok,de eddig nem tűntek el a beszélgető partnereim,csak azok akiknek nem jött be a 60 évem. Volt már vendégem közel 100 km.-ről,de voltak aránylag közelből is.
2019. máj. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem inkabb az aktivak tunnek el, pedig normalis pasinak tartom magam es merek is talalkozni es szopni
2019. máj. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó kérdés! Aznap nem is szoktam talizni senkivel sem. De másnapra már mintha nem is írtam volna előző nap, vagy törölte is magát. Gondolom kiverte és részéről ennyi. Mondhatni qrva gáz! Pláne, hogy sírnak, hogy senkinek nem kellenek, közben meg kamuznak és csak hitegetnek pár üzi idejére. 😡
2019. máj. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én aktiv vagyok.Budapest mellől és én is tapasztalom a problémát....a passzívaknál is.Nekem egyszer azt mondta valaki óó neked könnyű lesz párt találni mert aktív vagy...DE NEM KÖNNYŰ.még egy laza barátság extrákkal-ra sem.nemhogy párkapcsolatra.én az elején mindig leírom hogy őszinteséget várok el,meg nekem nem gáz ha az ismerkedés alatt vmi nem jön be ,de legalább írjon két három szót,hogy 'bocsi de nem jössz be'hiszen az elején nem igérünk semmit egymásnak.szóval szerintem a passzív srácok között is van ugyanilyen eltűnős ember.tisztelet a kivételnek
2019. máj. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!